Субота, 15 червня 2024 року

Ярош склав повноваження провідника “Правого сектору”

"Складаю з себе повноваження Провідника НВР ПС, залишаючись націоналістом, державником і революціонером", – написав він.

Дмитро Ярош заявив, що складає повноваження лідера "Національно-визвольного руху "Правий сектор"" через спробу деяких учасників організації створити ще один керівний орган Провід. Про це він написав у Facebook.

За словами Дмитра Яроша, 8 листопада на конференції керівного складу "Правого сектору" деякі учасники зібрання запропонували обрати ще один керівний орган Провід. У ньому Дмитрові Ярошу запропонували посаду Провідника.

"Отримавши поранення і потребуючи тривалого часу на лікування, я довірив деякі напрямки управління Рухом своїм найближчим однодумцям, які мали і мають свій погляд на розгортання націоналістичного руху. Моя ж позиція далеко не у всьому збігається з устремліннями частини Проводу", - написав Ярош.

Він пояснив, що несе персональну відповідальність за все, що відбувається в організації і не збирається перекладати її на інших. За його словами, нова посада означала би для Яроша перетворитися на "весільного генерала" у "Правому секторі".

"Тому я змушений відповісти відмовою на пропозицію очолити запропонований конференцією Провід та складаю з себе повноваження Провідника НВР ПС, залишаючись націоналістом, державником і революціонером", - заявив Дмитро Ярош.

tyzhden.ua

Метки: Правый сектор, событие, Ярош

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.