Який продукт гарно позбавляє від стресу

Вчені давно знайшли зв’язок між харчуванням людини і її психологічним здоров’ям. Нещодавно дослідники з Гарвардського університету провели ряд експериментів, щоб визначити природу виникнення стресу. Їм вдалося дізнатися, яка їжа стимулює поглинання гормонів стресу.

Фахівці вивчали вплив харчування на рівень стресу в організмі за допомогою трьох піддослідних груп. Перша група харчувалася вівсяною кашею швидкого приготування. Учасники другої групи їли курячі яйця, а третя група не була обмежена в раціоні. Виявилося, що люди, які вживали курячі яйця, більш ефективно справлялися зі стресом завдяки тому, що їх наднирники блокували різкі викиди адреналіну.
яйцо

Цікавим виявився той факт, що група, яка вживала вівсяні пластівці швидкого приготування, стала більш схильна до впливу стресу. Це відбувається через те, що вівсяні пластівці підвищують рівень цукру в крові, а потім він різко падає.

“На тлі різких стрибків цукру підвищується викид ацетилхоліну, відомого також як” гормон паніки” – його коливання викликають симптоми панічних атак, таких як страх, слабкість і холодний піт”, – стверджують дослідники.

Метки: здоров'я