Які тренди в інтер’єрах домівок будуть панувати у 2023 році

Ось тільки декілька трендів, які будуть актуальними весь рік.

interera-2023

 

Екологічність

Головний тренд, який збережеться у 2023 році? Дизайнери кажуть, що це екологічність. Однак цього року екологічно чисті практики поширяться далі, від предметів мистецтва до наших садів. Тим часом кількість пошуків природних стійких рішень для садівництва, таких як «збір дощової води» та «посухостійкі ландшафти», зростає на Pinterest, згідно зі звітом компанії про прогнози на 2023 рік.

Використання в дизайні скла, каменю чи бетону повністю відповідає тренду на екологічність та вільний простір. Меблі зі скла додають приміщенню легкості. Інші екологічні матеріали, як от камінь, бетон чи дерево, можуть бути у двох виглядах – оброблені або ж чисті. Яскраве поєднання природи та новітніх технологій – це тренд, який з кожним роком тільки посилюється.

Новий мінімалізм

Новий мінімалізм – звільнення від усього зайвого. Родзинкою цього стилю є футуристичні форми. Незвичні предмети цього інтер’єру та деякі окремі важкі деталі поєднуються із незвичайною архітектурою. Для нього також характерне використання натуральних матеріалів і відтінків кольорів.

Інтер’єр квартири оформлений в сучасному мінімалістичному стилі виглядає легко і без зайвих деталей. Він самодостатній та не потребує лишнього декору. Базові кольори цього стилю – сірий, бежевий, піщаний. Основна ідея – повторення зовнішнього вигляду натуральних матеріалів, їх неправильних форм.

Сучасний максималізм

Максималістичний стиль «великого тисячоліття» минулих років нікуди не подінеться, але ми також побачимо більше шарів обтічних скульптурних силуетів, а не принтів і візерунків. Фактично дизайнери радять клієнтам інвестувати в скульптуру цього року, а не в інші види мистецтва, а також використовувати більше об’єктів, щоб створити композиції з багатошаровим відчуттям.

Ретро-стиль

Мода на 70-ті повертається. Як в одязі так і в декорі. Насамперед це буде виражено у меблях. Бабусині стільці та старий відреставрований сервант можуть легко стати яскравою окрасою нової домівки. Вдихніть у них нове життя. Це буде стильно, креативно та надзвичайно актуально. А ще допоможе вберегти сімейні реліквії, які завжди будуть нагадувати про дитинство.

Зелений – акцентний колір

Натуральність та свіжість в інтер’єрі підсилить зелений колір. Він тримається на піку популярності уже декілька років поспіль. Очікуйте побачити зелене скрізь. Відтінки зеленого використовують у сантехніці, меблях та обробці стін. Актуально буде робити зелений акцент у посуді й текстилі, використовувати велику кількість натуральної зелені.

Нейтральність 90-х

Додайте до дизайну бежевий, коричневий і кремовий. Холодні нейтральні відтінки поступляться тим, які нагадують про 90-ті, тим, які здаються добрішими та теплішими. Нейтральні кольори, які ми зараз обираємо для наших будинків, відображають те, як ми хочемо відобразити мир і оптимізм, огортаючи кімнати теплом і відчуттям благополуччя, вважають дизайнери.

Джерело: Zahid

Метки: інтер'єр