Які компанії надають послуги з оформлення автоцивілки

Зміст

  1. Що таке автоцивілка
  2. Як вибрати страхову компанію для того, щоб замовити ОСЦПВ
  3. Як оформити автоцивілку онлайн

Що таке автоцивілка

Коли у вас є автомобіль або мотоцикл, то ви також повинні слідкувати за тим, щоб у вас були всі необхідні документи. Бо автомобільна сфера дуже контролюється, але за купою бюрократії легко заплутатися у всіх тих папірцях, які потрібно мати. Тому дуже хорошо те, що можна замовити ОСЦПВ онлайн та не витрачати час та зайві гроші на те, щоб оформити страхування офлайн в агента чи в офісі страхової компанії.

Навіщо взагалі потрібна автоцивілка? Це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту, за виключенням велосипедів та сільськогосподарської техніки. Цей поліс страхує відповідальність водія щодо інших учасників дорожнього руху. І якщо водій стане причиною аварії, та з його вини хтось постраждав, а саме шкода була завдана життю чи здоров'ю людини, або її майну.

Як вибрати страхову компанію для того, щоб замовити ОСЦПВ

Ліміти страхового відшкодування встановлює держава. Але, коли відбувається аварія, та страхова повинна виплачувати збитки, то кожна компанія вираховує суму відшкодування самостійно. Тому, в залежності від компанії, вона може виплатити потрібну суму, або суттєво занизити її.

Тому, коли перед вами стоїть завдання купити або замовити ОСЦПВ, то краще це робити онлайн. Бо так ви матимете змогу вибрати хорошу страхову компанію для оформлення автоцивілки, та ще й заощадити. Як це?

Страхові компанії можуть надавати послуги з оформлення ОСЦПВ лише якщо мають відповідну ліцензію та за їх діяльністю спостерігає МТСБУ, Моторно-транспортне страхове бюро України. Є компанії, які надійніші за інші. А дізнатися про те можна, порівнявши відгуки про них, а найкраще не лише відгуки, а й рейтинги страхових. Рейтинги відображають показники страхових компаній та те, як вони змінюються протягом часу, чи зміцнює компанія свої позиції на страховому ринку, чи, навпаки, втрачає.

Тому, якщо ви бажаєте замовити автоцивілку, то зробіть це на сайте Ukasko. Це безкоштовний агрегатор страховок, де ви можете оформити ОСЦПВ онлайн, Зелену карту, туристичне страхування, отримати допомогу в оформленні КАСКО та інших видів страхування. Коли ви обираєте страховку, то на сторінці з пропозиціями також буде видно назви страхових компаній. І поруч з кожною компанією ви побачите її рейтинг, а у блозі знайдете більш детальну інформацію про показники компаній від різних незалежних спостерігачів.

Як оформити автоцивілку онлайн

Щоб оформити ОСЦПВ онлайн, заходьте на сайт Юкаско та введіть там параметри автомобіля для того, щоб розрахувати ціну страховки. Так ви побачите пропозиції від різних страхових та зможете їх порівняти. Купити ту страховку, яка вам більше до вподоби, ви можете одразу на сайті. Після оплати електронний поліс ОСЦПВ прийде на вказану адресу email, або до месенджеру.

Зверніть увагу на те, що сайт є повністю безкоштовним. Ви нічого не платите за вибір чи оформлення страховки. Ціни вказані також без комісії, напряму від страхової компанії. Додаткових платежів теж немає. Але зате є знижки, які Ukasko робить своїм коштом. Та якщо оформити ОСЦПВ онлайн на цьому сайті, то ви зможете заощадити до 25% у порівнянні з тим, якщо таку саму страховку купите офлайн в агента чи в офісі страхової компанії. Це дуже зручно і вигідно!

Метки: авто, автоцивілка