Яка праска краща для домашнього використання

Читать на русском

Прасування одягу — справа непроста, але необхідна. Вибір зручної та функціональної техніки — важливий крок, що визначає, наскільки привабливо будуть виглядати ваші речі. Хочеться, щоб догляд за ними був легким і швидким, займав мінімум часу.
Ontwerp zonder titel - 1

Види прасок

Різновидів пристроїв кілька. У кожного є переваги та недоліки, але будь-яка праска у Дніпрі добре виконує поставлене завдання. Моделі відрізняються за конструкцією, потужністю, функціональністю, комплектацією:

 1. Звичайні — компактні бюджетні прилади, що розгладжують тканину завдяки гарячій поверхні та вазі. Підходять для роботи з делікатними матеріалами, але погано справляються зі складними зморшками.
 2. Із функцією пари та розбризкувача — найпоширеніші моделі, що мають вбудований контейнер. Розпилюють пар чи воду на речі. Добре розрівнюють різні види тканин, вбивають бактерії та освіжають речі.
 3. Парові — більш функціональні та дорогі, мають випарник і парогенератор. Спрямована пара ефективно бореться зі складками та створює стрілки. Також такі агрегати можуть працювати в режимі вертикального відпарювання, що дозволяє обробляти штори й одяг, що висить.
 4. Бездротові — прилади, що працюють від акумуляторної батареї або нагрівальної бази. Зручні для експлуатації у будь-якому місці, але мають невелику продуктивність і тривалість роботи.
 5. Дорожні — малопотужні та малогабаритні пристрої, що легко вміщаються в дорожню сумку. Оптимальний варіант для туристів і мандрівників.

Найзручнішим у застосуванні буде, найімовірніше, випарник, що дає змогу прасувати усілякі наряди, не знімаючи їх з вішалки. Звичайно, пристрої з важкою підошвою залишаються в минулому. Нові моделі все більше підкорюють серця господинь, адже вони легкі та швидко справляються навіть зі складними завданнями.

Прасувальна система

Окремо можна розглянути прасувальну систему. Це комплекс обладнання, що допомагає якісно прасувати різні по характеристиках тканини. Такі установки недешеві, але кожен зможе знайти свій варіант на сайті АЛЛО. Складаються з трьох елементів:

 1. Активна дошка з функціями підігріву, наддуву та вакууму робочої поверхні, які забезпечують ковзання, запобігають утворенню зморшок і видаляють надлишки вологи.
 2. Праска з високою потужністю — спрямовує пару на матерію, щоб ефективно розгладжувати складки та створювати стрілки. Також вона може працювати в режимі вертикального відпарювання, що дає можливість обробляти штори та одяг, що висить.
 3. Парогенератор — виробляє пару з води й передає її через спеціальний шланг в оприскувач. Має великий об'єм резервуара, що допомагає прасувати довше і з чималим тиском пари.

Подібна система — сучасне та функціональне рішення для тих, хто хоче отримати ідеально гладке вбрання без зайвих зусиль.

Читати українською

Какой утюг лучше для домашнего использования

Глажка одежды — дело непростое, но необходимое. Выбор удобной и функциональной техники – важный шаг, определяющий, насколько привлекательно будут выглядеть ваши вещи. Хочется, чтобы уход за ними был легким и быстрым, занимал минимум времени.

Ontwerp zonder titel - 1

Виды утюгов

Разновидностей устройств несколько. У каждого есть преимущества и недостатки, но любой утюг в Днепре хорошо выполняет поставленную задачу. Модели отличаются по конструкции, мощности, функциональности, комплектации:

 1. Обычные — компактные бюджетные приборы, разглаживающие ткань благодаря горячей поверхности и весу. Подходят для работы с щекотливыми материалами, но плохо справляются со сложными складками.
 2. С функцией пара и разбрызгивателя — самые распространенные модели, имеющие встроенный контейнер. Распыляют пар или воду на вещи. Хорошо разравнивают разные виды тканей, убивают бактерии и освежают вещи.
 3. Паровые — более функциональные и дорогие, имеющие испаритель и парогенератор. Направленный пар эффективно борется со складками и создает стрелки. Также такие агрегаты могут работать в режиме вертикального отпаривания, что позволяет обрабатывать шторы и висящую одежду.
 4. Беспроводные — приборы, работающие от аккумуляторной батареи или нагревательной базы. Удобны для эксплуатации в любом месте, но имеют небольшую производительность и продолжительность работы.
 5. Дорожные — маломощные и малогабаритные устройства, легко вмещаемые в дорожную сумку. Оптимальный вариант для туристов и путешественников.

Удобнейшим в применении будет, скорее всего, паровой, позволяющий гладить всяческие наряды, не снимая их с вешалки. Конечно, устройства с тяжелой подошвой остаются в прошлом. Новые модели все больше покоряют сердца хозяек, ведь они легкие и быстро справляются со сложными задачами.

Гладильная система

Отдельно можно рассмотреть гладильную систему. Это комплекс оборудования, помогающий качественно гладить разные по характеристикам ткани. Такие установки недешевы, но каждый сможет найти свой вариант на сайте АЛЛО. Состоят из трех элементов:

 1. Активная доска с функциями подогрева, наддува и вакуума рабочей поверхности, которые обеспечивают скольжение, предотвращают образование складок и удаляют излишки влаги.
 2. Утюг с высокой мощностью — направляет пар на материю, чтобы эффективно разглаживать складки и создавать стрелки. Также он может работать в режиме вертикального отпаривания, что дает возможность обрабатывать висящие шторы и одежду.
 3. Парогенератор — производит пар из воды и передает его через специальный шланг в распылитель. Имеет большой объем резервуара, что помогает гладить дольше и с большим давлением пара.

Подобная система — современное и функциональное решение для тех, кто хочет получить идеально гладкую одежду без лишних усилий.

Метки: праска, утюг