Як зекономити на будівельних матеріалах під час ремонту

Експерти переконують, що заощадити на матеріалах можливо, якщо гонитися не за брендом, а за якістю. Звісно, якісні матеріали можуть коштувати чимало, однак, промоніторивши ринок будівельних матеріалів, вдастся підібрати якісний і доступний варіант.

Кілька порад, як заощадити на матеріалах:

Не купуйте забагато

За умови, що майстер, якому ви доручили ремонт, пропонує купувати будівельний матеріал з надлишком, біжіть від нього. Справжні специ знають, скільки матеріалу варто придбати, де обрати як дешевий, так і дорогий матеріал та скільки може коштувати ремонт загалом.
Аби сумніви зникли остаточно, спитайте у іншого майстра і оцініть їх пропозиції. Так чи інакше, а кваліфікований майстер не купуватиме забагато матеріалу.

Обирайте середній сегмент матеріалу

Не варто вибирати дешевий матеріал, бо невідомо яким стане ремонт. При умові, що на дорогий матеріал коштів не вистачає, вийде заощадити на середнього сегменті будівельних матеріалів. Скільки він може коштувати і де придбати порадить майстер.

Вибирайте акційний будівельний матеріал

Влітку будівельний матеріал буде коштувати дорожче, взимку – навпаки. Заощадити гроші на матеріал для ремонту доступно завдяки акційним знижкам та сезонним розпродажам.

Метки: ремонт