Пʼятниця, 14 червня 2024 року

Як заощадити на доставці з Китаю

Читать на русском

Китайські маркетплейси - одні з найпопулярніших торгових майданчиків у світі. На них можна знайти все — від оптових партій дешевих батарей до електротехніки останніх моделей. Інтернет-замовлення оформляються миттєво з онлайн-оплатою. Головне питання полягає в доставці замовлення - вартості та термінах. У деяких випадках ціна транспортування може бути прирівняна до вартості товару. Уникнути перевитрати та забезпечити збереження покупки в дорозі допоможе доставка збірних вантажів з Китаю морем. Це найдешевший і найнадійніший спосіб транспортування.

аліекспрес

Трохи довше, але дешевше

Морська доставка вважається найбезпечнішим видом вантажних перевезень. Посилки пакуються в залізні контейнери, які встановлюються на борту за допомогою кранів і фіксуються. До прибуття у порт контейнери не рухаються. У таких умовах ризик пошкодження крихких предметів зводиться до мінімуму. Можна замовити додаткове пакування посилки. Компанія Meest China надає послугу перепакування або додаткового захисту цінних та ніжних вантажів.

Морське транспортування з Китаю триває набагато довше, ніж авіапереліт. Сервіс Meest China доставляє покупки за 45-50 днів від складу у Китаї до складу в Україні. За цей час посилка гарантовано пройде всі митні процедури та опиниться на сортувальному в центрі в очікуванні адресної доставки або відправки на поштове відділення.

Додаткову економію забезпечують такі послуги сервісу, як:

  • Об'єднання. Якщо ви замовили кілька товарів у різних продавців, Meest China може поєднати їх в одну посилку. Так всі покупки прибудуть одночасно і не доведеться кілька разів ходити на пошту. Вартість доставки консолідованої посилки значно менша, ніж загальна сума оплати доставки кожного окремого замовлення.
  • Поділ. Зворотна операція полягає у поділі великої оптової покупки на кілька дрібних упаковок. Така опція корисна комерційним покупцям, які замовляють відразу багато найменувань продукції у великій кількості. Великі посилки можуть «застрягати» під час митного контролю — їхнє декларування та оформлення проходять складніше, а митні збори вищі. Уникнути затримок та зайвих витрат можна, якщо заздалегідь перепакувати габаритний вантаж у невеликі посилки.

Также у Meest China можна замовити перевірку вмісту посилки з фотозвітом. Фахівці компанії звірять кількість та стан номенклатури посилки з переліком замовлення та простежать за належною безпечною упаковкою.

Доставка морем підходить для більшості видів товарів, крім швидкопсувних. Особливо зручно в такий спосіб перевозити великі предмети чи великі партії товару. А для приватних покупців з дрібними посилками це чудова можливість заощадити на доставці.

Читати українською

Как сэкономить на доставке из Китая

Китайские маркетплейсы — одни из самых популярных торговых площадок в мире. На них можно найти все — от оптовых партий дешевых батареек, до электротехники последних моделей. Интернет-заказы оформляются мгновенно с онлайн-оплатой. Главный вопрос заключается в доставке заказа — стоимости и сроках. В некоторых случаях цена транспортировки может приравниваться к стоимости товара. Избежать перерасхода и обеспечить сохранность покупки в пути поможет доставка сборных грузов из Китая морем. Это самый дешевый и надежный способ транспортировки.

аліекспрес

Немного дольше, но дешевле

Морская доставка считается самым безопасным видом грузовых перевозок. Посылки пакуются в железные контейнеры, которые устанавливаются на борту при помощи кранов и крепко фиксируются. До прибытия в порт контейнеры не двигаются. В таких условиях риск повреждения хрупких предметов сводится к минимуму. Можно заказать дополнительную упаковку посылки. Компания Meest China предоставляет услугу перепаковки или дополнительной защиты ценных и нежных грузов. 

Морская транспортировка из Китая длится гораздо дольше, чем авиаперелет. Сервис Meest China доставляет покупки за 45-50 дней от склада в Китае до склада в Украине. За это время посылка гарантировано пройдет все таможенные процедуры и окажется на сортировочном в центре в ожидании адресной доставки или отправки на почтовое отделение.

Дополнительную экономию обеспечивают такие услуги сервиса, как:

  • Объединение. Если вы заказали несколько товаров у разных продавцов, Meest China может объединить их в одну посылку. Так все покупки прибудут одновременно, и не придется несколько раз ходить на почту. Стоимость доставки консолидированной посылки существенно меньше, чем общая сумма оплаты доставки каждого отдельного заказа.
  • Разделение. Обратная операция состоит в разделении крупной оптовой покупки на несколько мелких упаковок. Такая опция полезна коммерческим покупателям, заказывающим сразу много наименований продукции в большом количестве. Крупные посылки могут «застревать» во время таможенного контроля — их декларирование и оформление проходят сложнее, а таможенные сборы выше. Избежать задержек и лишних затрат можно, если заранее перепаковать габаритный груз в небольшие посылки.

Также у Meest China можно заказать проверку содержимого посылки с фотоотчетом. Специалисты компании сверят количество и состояние номенклатуры посылки с перечнем заказа и проследят за надлежащей безопасной упаковкой.

Доставка морем подходит для большинства видов товаров, кроме скоропортящихся. Особенно удобно таким способом перевозить крупные предметы или большие партии товара. А для частных покупателей с мелкими посылками это отличная возможность сэкономить на доставке.

Метки: Китай, Морська доставка

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.