Українська електрична мережа вже давно не відрізняється якістю. І напруга скаче, і частота струму. А зараз, за умови дефіциту потужностей поліпшення очікувати не доводиться. Тож слід покладатися тільки на себе. Надійним помічником у цьому питанні може стати стабілізатор напруги для дому https://stabilizatori.com/stabilizatory-naprjazhenija-/dlya-doma . Чому і як обрати потрібний розповімо нижче.
Як відомо для всіх електричних приладів в домі є допустимі межі напруги електричного струму. Відхилення від них, або ж тривала робота на граничних значеннях призводить до зниження терміну експлуатації, а в окремих випадках до виходу з ладу. Особливо це стосується приладів з двигунами, таких, як холодильники та насоси котлів. Деякі з них при виході за рамки допустимих значень можуть просто відмовлятися працювати.
Відрегулювати напругу електричної мережі допоможе стабілізатор. Він усуває спотворення струму в мережі, подаючи підключеним споживачам чисті 220В.
На що звертати увагу при виборі стабілізатора напруги
Є декілька головних критеріїв за якими обирають стабілізатор:
Що до першого пункту, то у більшості випадків в побуті використовуються однофазні мережі. Але якщо у вас все ж таки підключено 3 фази, то слід розглядати або трифазний стабілізатор, або ставити окремі на кожну фазу.
Потужність – це майже головний критерій, за яким слід обирати стабілізатор напруги. Є стабілізатори, до яких можна підключити один чи 2 прилади, а є і такі, що підтримують мережу всього будинку. В такому випадку слід просумувати потужність усіх приладів і додати запас у 10-15%. Але, на практиці разом працюють не всі прилади, а 40-60%. Тож розгляньте можливі варіанти сумісного включення.
Зараз на ринку України представлені головним чином 3 різновиди стабілізаторів напруги за принципом дії.
Підсумовуючи скажемо, що обравши стабілізатор за фазністю, потужністю та типом, зверніть увагу на додаткові характеристики. Такі, як:
Тоді будуть враховані всі чинники для правильного вибору стабілізатору напруги.
Украинская электрическая сеть уже давно не отличается качеством. И напряжение скачет, и частота тока. А сейчас, при условии дефицита мощностей, улучшения ожидать не приходится. Поэтому следует полагаться только на себя. Надежным помощником в этом вопросе может стать стабилизатор напряжения для дома. Почему и как выбрать нужный расскажем ниже.
Как известно, для всех электрических приборов в доме есть допустимые пределы напряжения электрического тока. Отклонение от них, или продолжительная работа на предельных значениях приводит к снижению срока эксплуатации, а в отдельных случаях к выходу из строя. Особенно это касается приборов с двигателями, таких, как холодильники и насосы котлов. Некоторые из них, при выходе за рамки допустимых значений, могут просто отказываться работать.
Отрегулировать напряжение электрической сети поможет стабилизатор. Он устраняет искажение тока в сети, подавая подключенным потребителям чистые 220В.
Есть несколько главных критериев по которым выбирают стабилизатор:
Что касается первого пункта, то в большинстве случаев в быту используются однофазные сети. Но, если у вас все же подключены 3 фазы, то следует рассматривать либо трехфазный стабилизатор, либо ставить отдельные на каждую фазу.
Мощность – это практически главный критерий, по которому следует выбирать стабилизатор напряжения. Есть стабилизаторы, к которым можно подключить один или 2 прибора, а есть и поддерживающие сеть всего дома. В таком случае следует просуммировать мощность всех приборов и прибавить запас в 10-15%. Но, на практике одновременно работают не все приборы, а 40-60%. Рассмотрите возможные варианты совместного включения.
Сейчас на рынке Украины представлены главным образом 3 разновидности стабилизаторов напряжения по принципу действия.
Подытоживая скажем, что выбрав стабилизатор по фазности, мощности и типу, обратите внимание на дополнительные характеристики. Такие, как:
Тогда будут учтены все факторы правильного выбора стабилизатора напряжения.