Пʼятниця, 24 травня 2024 року

Як використовувати дарсонваль для поліпшення росту волосся

Струми Дарсонваля - це випромінювання, що характеризується дуже високою частотою коливань. Їх назва походить від імені Жака-Арсена д'Арсонваля, французького лікаря і фізіолога, який був видатним фахівцем у дослідженні цілющої дії електричного струму. Він також був піонером електротерапії. Розроблений ним метод використовується з 1895 року. Сьогодні він широко використовується в клініках дерматології, трихології та естетичної медицини.

Частота струмів пристрою становить від 300 до 500 кГц. Вони мають високу напругу, але малий струм, тому безпечні для людини.

Струми дарсонваля випромінюють спеціальні апарати - дуже просунуті, для використання в салонах краси, і невеликі, які з успіхом можна використовувати вдома. Обладнання виробляє не тільки електричне випромінювання, а й озон. Цей благородний газ має антибактеріальні властивості та сприяє загоєнню шкіри.

Чим можуть бути корисні струми дарсонваль?

Лікування струмами Дарсонваля найчастіше використовується в широкому розумінні естетичної медицини. Особливо рекомендується людям, які мають проблеми з інтенсивним випаданням волосся, надмірною жирністю шкіри голови та лупою.

Крім того, сучасна терапія може бути корисною при таких проблемах:

 • Відлущування епідермісу.
 • Усунення мімічних зморшок.
 • Приховування шрамів.
 • Дезінфекція шкіри.

Яких ефектів можна очікувати?

Регулярне лікування струмами Дарсонваль для волосся може бути ефективним для багатьох людей. Залежно від конкретних проблем ви можете розраховувати на незначне уповільнення випадіння волосся, покращення пружності та загального вигляду шкіри або подолання естетичних недоліків.

Дарсонваль для використання вдома

Також на ринку з'явилися апарати для самотерапії в домашніх умовах. Це прості пристрої, які чимось нагадують електричну зубну щітку. У набір входять різні наконечники, які називаються пелотками - вибір конкретного залежить від того, яку частину тіла потрібно обробляти струмами (гребінець призначений для волосся). Думки про ефективність такого домашнього лікування розходяться - на інтернет-форумах можна зустріти як захоплення, так і різку критику.

Пам'ятайте, що існує як мінімум кілька десятків причин випадіння волосся, і струми Дарсонваль, хоч і допомагають в деяких випадках, не гарантують припинення облисіння.

Тому, перш ніж прийняти будь-яке рішення, проконсультуйтеся з трихологом, який визначить точну причину випадіння волосся. Тільки індивідуальна консультація дозволить визначити, чи може застосування струмів Дарсонваль бути ефективним і у вашому випадку.

Застосування дарсонвалізації в трихології

Одним із способів поліпшення стану волосся і шкіри голови є дарсонваль. Це пристрій, який використовує струм високої частоти. Завдяки цьому тканини трохи нагріваються, що призводить до поліпшення кровообігу і кращого кровопостачання волосяних цибулин. Під час лікування також з'являється озон, який має бактерицидні та фунгіцидні властивості, завдяки чому відновлює відповідну бактеріальну флору на шкірі голови.

Процедури з пристроєм допомагають у боротьбі з лупою та жирністю шкіри голови завдяки саморегулюючій та бактерицидній дії.

Поліпшення кровообігу корисно при випаданні та слабкості волосся, а також у випадках гніздової алопеції. Такі процедури допомагають усунути свербіж і забруднення шкіри. Вони усувають надлишки лущення шкіри. Розчісування волосся гребінцем дарсонваль покращує їх стан. Закриваючи кутикули волосся, вони стають м’якими та блискучими.

Незважаючи на масу переваг, пов’язаних із застосуванням дарсонваля, не можна забувати про протипоказання, які схожі з будь-якими електролікуваннями.

Слід відмовитися від таких процедур у разі:

 • вагітності,
 • наявності металевих імплантатів в організмі,
 • гіпертонії,
 • епілепсії,
 • захворювань нервової системи, наприклад, сенсорних розладів,
 • алергічних станів,
 • порушення цілісності епідермісу, раку через 5 років після одужання.

Для обробки волосся використовуємо гребінчасту пелотку. Розчісуйте лише сухе волосся, оскільки контакт із вологою поверхнею може пошкодити подушечку. Після процедури дарсонвалізації доцільно вводити додаткові речовини, оскільки відбувається стимуляція шкіри, що сприяє транспортуванню активних речовин вглиб неї.

Як використовувати:

 1. Вимийте шкіру голови шампунем і висушіть волосся. Використовуйте пристрій на суху шкіру голови або на зволожуючий крем на масляній основі.
 2. Вкрутіть відповідну скляну трубку (пелоту) в ручку приладу - для роботи на шкірі голови це буде гребінчаста кулька.
 3. Розігрійте подушечку сухими руками, в цей час, перемикач приладу повинен бути в положенні «вимкнено».
 4. Вставте нагрітий електрод у гніздо пристрою (УВАГА! Ніколи не знімайте/вставляйте електрод, коли пристрій увімкнено!).
 5. Підключіть пристрій до мережі 220 В і поверніть ручку/перемикач за годинниковою стрілкою, щоб увімкнути пристрій (ви почуєте характерне клацання).
 6. Встановіть потужність, починайте з найменших значень.
 7. Помістіть подушечку на шкіру голови; під час процедури може виникнути легке поколювання/пощипування (ПРИМІТКА: захищайте очі під час процедури - озон, який виробляє пристрій, може бути шкідливим для вашого зору).
 8. Перед тим, як зняти пристрій зі шкіри, зменшіть потужність приладу до мінімуму, вимкніть його і тільки потім зніміть з шкіри голови.

Факти та міфи про лікування дарсонвальем

Дарсонваль має сильну бактерицидну і очищаючу дію. ФАКТ.

Під час лікування електрика перетворюється на тепло. При контакті зі шкірою утворюється озон, який має антибактеріальну дію і чудово підходить для глибокого очищення шкіри. Отриманий газ знищує бактерії на шкірі та покращує кровообіг, що сприяє дезінфекції.

Пристрій дуже часто використовується в лікуванні прищів. ФАКТ.

Вищезазначене лікування за допомогою електрики дуже часто використовується для лікування прищів, оскільки воно дозволяє дуже ретельно і сильно очистити шкіру.

Процедура болюча. МІФ.

Дарсонвалізація - безболісна і водночас дуже безпечна процедура. Через електричні розряди ви можете відчувати невеликий дискомфорт, але він не повинен викликати болю.

Металеві елементи в корпусі перешкоджають проведенню процедури. ФАКТ.

Металеві елементи, присутні в тілі, наприклад, кардіостимулятор, абсолютно перешкоджають проведенню процедури з використанням Дарсонвалу. Крім того, на час терапії пацієнт повинен зняти сережки та металеві прикраси.

Пристрій відмінно допомагає при перших ознаках облисіння. ФАКТ.

Засіб, що наноситься на шкіру голови, сприяє закриттю кутикул волосся в області волосяних фолікулів, що безпосередньо сприяє прискоренню росту волосся і гальмує їх випадання.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.