Як вибрати та носити чоловічі мокасини: модні поради

Читать на русском

Чоловічі мокасини – універсальне взуття, яке можна носити як на повсякденних прогулянках, так і на більш формальних заходах. Однак, щоб виглядати стильно та елегантно у цьому взутті, необхідно знати, як його правильно підібрати та поєднувати з іншими елементами гардеробу. У цій статті ми розглянемо модні поради, як носити чоловічі мокасини, щоб створювати вдалі образи у будь-якій ситуації.

мокасины1

Як вибрати мокасини

Правильний вибір мокасин – це перший крок до створення стильного та комфортного образу. Декілька порад допоможуть вам вибрати ідеальну пару.

Матеріали та кольори

Мокасини можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як:

 • шкіра;
 • замша;
 • нубук;
 • текстиль.

Вибирайте матеріал, відштовхуючись від призначення взуття: шкіра – для формальних образів, інші – для повсякденного носіння. Колір мокасин повинен поєднуватися із загальним гардеробом.

Форма та розмір

Мокасини повинні в першу чергу бути зручними навіть при тривалому носінні. Не варто купувати взуття, яке ковзатиме на нозі або занадто щільно облягатиме. Форма повинна відповідати вашому стилю та виглядати на нозі гармонійно.

Як підібрати мокасини до стилю одягу

Мокасини можна поєднувати з різними видами одягу, але важливо вибрати пару, яка відповідає персональному стилю. Наприклад, для повсякденного носіння можна підібрати мокасини з м'якою підошвою та креативним оформленням, а для більш формальних заходів – з жорсткою підошвою у строгому стилі без декору.

мокасины2

Як носити мокасини на повсякденних прогулянках

Мокасини – чудовий вибір для повсякденних прогулянок, оскільки вони поєднують у собі комфорт та стиль. Ось кілька ідей, як носити мокасини щодня:

 1. З джинсами чи шортами. Цей образ виглядає невимушено та стильно.
 2. Комбінуйте мокасини зі спортивним одягом. Наприклад, виберіть мокасини з м'якою підошвою та поєднуйте їх зі шкіряною курткою та спортивними штанами.
 3. З легкою сорочкою. Такий образ чудово підійде для літніх прогулянок та відпочинку на природі.

мокасины3

Мокасини на формальних заходах

Мокасини хороші і для більш офіційних заходів, таких як ділові зустрічі, побачення, весілля чи різноманітні урочистості. Ось кілька порад, як носити мокасини в класичному стилі:

 1. Вибір матеріалу та кольору. Для формальних заходів оберіть мокасини зі шкіри або замші. Відтінок мокасин повинен поєднуватися з рештою одягу. Класичний колір для мокасин – коричневий, але також можна вибрати чорний, бежевий чи сірий.
 2. Поєднання із класичним костюмом. Підберіть мокасини з жорсткою підошвою та поєднуйте їх із костюмом темного кольору. Цей образ виглядає стильно та елегантно.
 3. Комбінація з брюками та сорочкою. Хороший варіант, якщо ви хочете створити менш суворий образ. Віддайте перевагу мокасинам з м'якою підошвою і поєднуйте їх із брюками та сорочкою світлих тонів для легкого образу.

Слідуючи порадам, ви зможете створити стильний образ з мокасинами на будь-яких заходах і справити гарне враження.

Читати українською

Как выбрать и носить мужские мокасины: модные советы

Мужские мокасины – универсальная обувь, которую можно носить как на повседневных прогулках, так и на более формальных мероприятиях. Однако, чтобы выглядеть стильно и элегантно в этой обуви, необходимо знать, как ее правильно подобрать и сочетать с другими элементами гардероба. В данной статье мы рассмотрим модные советы, как носить мужские мокасины, чтобы создавать удачные образы в любой ситуации.

мокасины1

Как выбрать мокасины

Правильный выбор мокасин – это первый шаг к созданию стильного и комфортного образа. Несколько советов помогут вам выбрать идеальную пару.

Материалы и цвета

Мокасины могут быть изготовлены из разных материалов, таких как:

 • кожа;
 • замша;
 • нубук;
 • текстиль.

Выбирайте материал, отталкиваясь от предназначения обуви: кожа – для формальных образов, другие материалы – для повседневного ношения. Цвет мокасин должен сочетаться с общим гардеробом.

Форма и размер

Мокасины должны в первую очередь быть удобными даже при длительном ношении. Не стоит покупать обувь, которая будет скользить на ноге или слишком плотно облегать. Форма должна соответствовать вашему стилю и смотреться на ноге гармонично.

Как подобрать мокасины к стилю одежды

Мокасины можно сочетать с разными видами одежды, но важно выбрать пару, которая соответствует персональному стилю. Например, для повседневной носки можно подобрать мокасины с мягкой подошвой и креативным оформлением, а для более формальных мероприятий – с жесткой подошвой в строгом стиле без декора.

мокасины2

Как носить мокасины на повседневных прогулках

Мокасины – отличный выбор для повседневных прогулок, поскольку они сочетают в себе комфорт и стиль. Вот несколько идей, как носить мокасины каждый день:

 1. С джинсами или шортами. Этот образ выглядит непринужденно и стильно.
 2. Комбинируйте мокасины со спортивной одеждой. Например, выберите мокасины с мягкой подошвой и сочетайте их с кожаной курткой и спортивными брюками.
 3. С легкой рубашкой. Такой образ отлично подойдет для летних прогулок и отдыха на природе.

мокасины3

Мокасины на формальных мероприятиях

Мокасины хороши и для более официальных мероприятий, таких как деловые встречи, свидание, свадьба или различные торжества. Вот несколько советов, как носить мокасины в классическом стиле:

 1. Выбор материала и цвета. Для формальных мероприятий выберите мокасины из кожи или замши. Оттенок мокасин должен сочетаться с остальной одеждой. Классический цвет для мокасин – коричневый, но также можно выбрать черный, бежевый или серый.
 2. Сочетание с классическим костюмом. Подберите мокасины с жесткой подошвой и сочетайте их с костюмом темного цвета. Этот образ выглядит стильно и элегантно.
 3. Комбинация с брюками и рубашкой. Хороший вариант, если вы хотите создать менее строгий образ. Предпочтите мокасины с мягкой подошвой и сочетайте их с брюками и рубашкой светлых тонов для легкого образа.

Следуя советам, вы сможете создать стильный образ с мокасинами на любых мероприятиях и произвести хорошее впечатление.

Метки: мода, мокасины