Середа, 22 травня 2024 року

Як вибрати матрац з урахуванням ваги та віку

Читать на русском

Матрац, який підійде одному, може завдати дискомфорту іншому. Не варто бігти за виробом, який так сильно рекламують та розхвалюють родичі. Вибір матраца здійснюється з урахуванням індивідуальних параметрів (вік, вага, стан здоров'я). Також враховується тип та розмір ліжка. Якщо врахувати всі ці параметри, то у вас вийде купити матрац високої якості, який повністю відповідає вашим вимогам.

матрас1

Вибираємо матрац з урахуванням віку

Вік враховують для того, щоб підібрати правильну жорсткість виробу.

Дітям віком до 16 років. Необхідно придбати спеціальні дитячі матраци. На сайті «Світ Матраців» представлені якісні вироби для дітей, які подарують сплячим комфорт та безпеку. Менеджери магазину допоможуть підібрати оптимальну модель.

16-25 років. У цьому віці організм продовжує зростати. Щоб хребет правильно розвивався, м'язам, важлива жорстка фіксація, яку може забезпечити строго горизонтальне положення. Тому вибирають жорсткий матрац. У крайніх випадках – середньої жорстокості.

25-47 років. У цьому віці, при виборі моделі, враховують свій спосіб життя, стан здоров'я та ін. Оптимальний варіант – середня жорсткість.

47-50 років (і старше). У цьому віці людина потребує підвищеного рівня комфорту. Важливо, щоб тіло сплячого не затікало і не порушувало кровообіг. У такому випадку варто віддати перевагу м'якому матрацу або безпружинному виробу середньої жорсткості.

матрас2

Вибираємо матрац враховуючи вагу сплячого

Як і вік, вага впливає на показник жорсткості. На полицях магазинів представлені моделі, що мають обмеження за вагою. Зверніть увагу на це перед покупкою.

40-60 кг. Людям із такою вагою рекомендовано вибирати м'який матрац або виріб середньої жорсткості. Безумовно, потрібно враховувати вагу, вік і вибирати ту модель, яка підходить саме за віком. Але є люди у 25 років із такою вагою. У такому випадку вибирайте матрац жорсткий або середньої жорсткості.

60-90 кг - підійде варіант будь-якої жорсткості. У такому разі враховуйте вік та фізіологічні особливості.

Понад 90 кг. Непоганий варіант - жорсткий матрац із пружинним блоком.

Як вибрати правильний розмір матраца?

Універсальна довжина матраца – 200 см. Така модель добре підійде і високим людям. Якщо ваш зріст не більше 170, то можна вибрати виріб 190-195 см.

Загалом можна використовувати одне правило: довжина матраца повинна бути на 15 см більша за зріст сплячого.

Говорячи про ширину, то вона розбита на три категорії:

  • односпальна: 80 та 90 см;
  • полуторна: 120 см;
  • двоспальна: 140, 160, 180 та 200 см

На сайті «Світ Матраців» представлений широкий асортимент якісних матраців, які різні за розміром, жорсткістю та матеріалом. Зручний фільтр полегшує процес пошуку.

Читати по-українські

Как выбрать матрас с учетом веса и возраста

Матрас, который подойдет одному, может доставить дискомфорт другому. Не стоит бежать за изделием, которое так сильно рекламируют и расхваливают родственники. Выбор матраса осуществляется с учетом индивидуальных параметров (возраст, вес, состояние здоровья). Также учитывается тип и размер кровати. Если учесть все эти параметры, то у вас получится купить матрас высокого качества, полностью соответствующий вашим требованиям.

матрас1

Выбираем матрас с учетом возраста

Возраст учитывают для того, чтобы подобрать правильную жесткость изделия.

Детям до 16 лет. Необходимо купить специальные детские матрасы. На сайте «Світ Матраців» представлены качественные изделия для детей, которые подарят спящим комфорт и безопасность. Менеджеры магазина помогут подобрать оптимальную модель.

16-25 лет. В этом возрасте организм продолжает расти. Чтобы позвоночник правильно развивался мышцам важна жесткая фиксация, которую может обеспечить строго горизонтальное положение. Исходя из этого выбирают жесткий матрас. В крайних случаях — средней жестокости.

25-47 лет. В этом возрасте, при выборе модели, учитывают свой образ жизни, состояние здоровья и пр. Если у человека нет каких-либо заболеваний опорно-двигательного аппарата ему подойдет изделие любой жесткости. Оптимальный вариант — средняя жесткость.

47-50 лет (и старше). В этом возрасте человек нуждается в повышенном уровне комфорта. Важно, чтобы тело спящего не затекало и не нарушало кровообращение. В таком случае стоит отдать предпочтение мягкому матрасу или беспружинному изделию средней жесткости.

матрас2

Выбираем матрас учитывая вес спящего

Как и возраст, вес влияет на показатель жесткости. На полках магазинов представлены модели, имеющие ограничение по весу. Обратите внимание на это перед покупкой.

40-60 кг. Людям с таким весом рекомендовано выбирать мягкий матрас или изделие средней жесткости. Безусловно, учитывать нужно вес, возраст и выбирать ту модель, которая подходит именно по возрасту. Но есть люди в 25 лет с таким весом. В таком случае выбирайте матрас жесткий или средней жесткости.

60-90 кг — подойдет вариант любой жесткости. В таком случае учитывайте возраст и физиологические особенности.

Более 90 кг. Неплохой вариант — жесткий матрас с пружинным блоком

Как выбрать правильный размер матраса?

Универсальная длина матраса — 200 см. Такая модель хорошо подойдет и высоким людям. Если же ваш рост не более 170, то можно выбрать изделие 190-195 см

В целом можно использовать одно правило: длина матраса должна быть на 15 см больше роста спящего.

Говоря о ширине, то она разбита на три категории:

  • односпальная: 80 и 90 см;
  • полуторная: 120 см;
  • двуспальная: 140, 160, 180 и 200 см

На сайте «Світ Матраців» представлен широкий ассортимент качественных матрасов, которые различны по размеру, жесткости и материалу. Удобный фильтр упрощает процесс поиска.

Метки: матрас

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.