Як вибрати хороший будинок для людей похилого віку?

Можливо, нещодавно ви вирішили розмістити вашого літнього родича у будинку для людей похилого віку і думаєте про те, який вибрати. На які критерії під час вибору такого закладу варто орієнтуватися? Якому будинку для людей похилого віку можна довірити дорогу вам людину? Давайте розберемося разом.

Соціальні послуги, які надає будинок для людей похилого віку, повинні надаватися відповідно до чинного законодавства України. Також пансіонати для літніх людей повинні бути внесені до Реєстру Міністерства соціальної політики. Про постояльців має дбати висококваліфікований персонал: досвідчені доглядальниці, медсестри. Тільки в такому разі заклад вважатиметься надійним та гідним довіри.

Крім досвіду та високої кваліфікації, персонал закладу повинен мати такі якості, як увага, чуйність, доброта. Це лише деякі якості, які потрібні у спілкуванні з людьми похилого віку. Прийшовши в будинок для людей похилого віку, ви повинні побачити, що вашими рідними тут по-справжньому опікуватимуться.

Давайте познайомимося із сучасними пансіонами для людей похилого віку Life-House, які вважаються одними з найкращих у нашій країні та відповідають заявленим вище критеріям.

Офіційний сайт компанії Life-House - https://life-house.ua/.

picture1

Тут комплекси пансіонатів не схожі на будинки для людей похилого віку радянського зразку. Прийшовши сюди на екскурсію ви зможете побачити сучасні затишні будівлі європейського зразка. Вони схожі на готелі для проживання, в яких надається повний комплекс послуг з догляду.

Тут кожен постоялець почуватиметься у безпеці. У кожному пансіонаті мережі вжито низку заходів, які захищають життя та здоров'я кожного: охоронна система, система відеоспостереження, дотримання пожежної та санітарно-епідеміологічної безпеки.

Тут за вашим літнім родичем буде забезпечено цілодобовий догляд та спостереження, медичний супровід, надано допомогу у виконанні гігієнічних процедур. У пансіонатах також виконується догляд за післяопераційними хворими (після перелому шийки стегна, ноги, хребта, інсульту, черепно-мозкових травм, хвороби Паркінсона). У пансіонатах є спеціальні ліжка із протипролежневими матрацами.

picture2

Тут ваш родич повноцінно харчуватиметься, споживаючи здорову, легко засвоювану, різноманітну їжу. При необхідності йому буде надано допомогу у годівлі.

Тут постояльці навіть з обмеженими можливостями не почуваються обмежено. Доглядальниці мережі пансіонатів мають досвід роботи з людьми з інвалідністю. Будинки оснащені необхідними зручностями, які дозволяють вільно переміщатися, харчуватися, купатися з обмеженими можливостями. До пристроїв входять поручні в різних місцях, пандуси, кнопки для виклику медичного персоналу, інвалідні коляски, стільці для душу, ходунки і т.п.

Тут вашому літньому родичу не буде самотньо та нудно. Спілкування з однолітками, спільна творчість, різноманітні ігри, колективні хобі наповнять кожен день позитивними емоціями та дозволять розвиватись.

Тут доступні ціни. Вартість проживання за добу стартує від 300 гривень. Варто відзначити, що це прийнятна вартість, оскільки вона повністю виправдовує послуги, що надаються тут.

Тут турбота про людей похилого віку – не просто робота, а прояв співчуття, доброти та турботи. Персонал Life-House не має шаблонного підходу до своїх гостей – до потреб та особливостей кожного з них підходять індивідуально. Тут хочуть, щоб кожен почував себе як удома.

Тому якщо ви все ще думаєте про те, де розмістити вашого похилого віку, зверніть увагу на гідний варіант мережі пансіонатів для літніх Life-House.