Неділя, 19 травня 2024 року

Як вибрати електромобіль: поради для початківців

Читать на русском

Електромобілі стрімко завойовують ринок, стаючи більш доступними та привабливими. Але, як і будь-який транспортний засіб, електромобіль - серйозне придбання.

Щоб не помилитися у виборі та отримати максимум задоволення від їзди на електрокарі, важливо підійти до цього питання з усією відповідальністю: при виборі визначити та враховувати потреби, бюджет та особливості ринку.

електромобіль1

Бюджет

Електромобілі, як правило, дорожчі за бензинові або дизельні аналоги, але з урахуванням нижчих експлуатаційних витрат, вони є вигідними в довгостроковій перспективі.

Визначте максимальну суму, яку Ви готові витратити на покупку електромобіля з урахуванням додаткових витрат на зарядну інфраструктуру, обслуговування та страховку.

Ознайомитись із актуальними моделями пропонує компанія VOLTauto. У каталозі автосалону представлені електромобілі європейських виробників, моделі з Китаю – користуються величезною популярністю завдяки конкурентній вартості, інноваційним функціям та презентабельному дизайну. Відвідавши салони компанії, Ви зможете купити електромобіль від Voltauto з урахуванням особистих потреб і уподобань. З асортиментом та послугами компанії можна ознайомитись на сайті voltauto.ua.

Запас ходу

Наступний важливий критерій – запас ходу, при цьому враховують:

  • скільки кілометрів на день/тиждень зазвичай доведеться подолати;
  • потреба – щоденні подорожі містом або далекі подорожі.

Залежно від цього можна вибрати електромобіль, який долає від 200 до 600 км та більше на одному заряді батареї. Однак реальний запас ходу може відрізнятися від заявленого, залежно від умов експлуатації: стилю водіння, погодних умов, дорожнього покриття.

Тип кузова

Виберіть тип кузова, який відповідає Вашому способу життя та уподобанням: седан, хетчбек, позашляховик або кросовер. Існують різні моделі електромобілів, що відповідають різним потребам та перевагам. При виборі враховуйте, скільки місця необхідно для пасажирів та багажу.

Потужність та інші параметри

При виборі враховуйте фактори:

  • прискорення;
  • продуктивність;
  • додаткові функції.

Зверніть увагу на характеристики: час заряджання, рівень шуму.

Вивчення ринку

Вивчіть доступні на ринку моделі електромобілів, порівняйте їх характеристики та ціни. При цьому враховуйте: ємність акумулятора, дальність ходу, потужність, варіант зарядки, рейтинг безпеки, відгуки клієнтів, щоб звузити вибір.

Тест-драйв

Обов'язково проведіть тест-драйв кількох електромобілів, щоб зрозуміти, який з них вам більше підходить. Це дозволить відчути динаміку, керованість, комфорт, оцінити салон та ергономіку.

Зарядна інфраструктура

Визначте, де Ви заряджатимете свій електромобіль: удома, на роботі, у громадських місцях? Вивчіть карту зарядних станцій у регіоні. Переконайтеся, що ви матимете доступ до зарядки, де б ви не знаходилися. Плануючи використовувати домашню зарядку, потрібно придбати та встановити додаткове обладнання.

Визначивши свої потреби, провівши дослідження ринку, оцінивши інфраструктуру зарядних станцій, Ви зможете прийняти обґрунтоване рішення та знайти ідеальний електромобіль, що відповідає Вашому способу життя та уподобанням.

Читати українською

Как выбрать электромобиль: советы для начинающих

Электромобили стремительно завоевывают рынок, становясь более доступными и привлекательными. Но, как и любое транспортное средство, электромобиль - серьезное приобретение.

Чтобы не ошибиться в выборе и получить максимум удовольствия от езды на электрокаре, важно подойти к этому вопросу со всей ответственностью: при выборе определить и учитывать потребности, бюджет и особенности рынка.

електромобіль1

Бюджет 

Электромобили, как правило, дороже бензиновых или дизельных аналогов, но с учетом более низких эксплуатационных расходов, они являются выгодными в долгосрочной перспективе.

Определите максимальную сумму, которую Вы готовы потратить на покупку электромобиля с учетом дополнительных расходов на зарядную инфраструктуру, обслуживание и страховку.

Ознакомиться с актуальными моделями предлагает компания VOLTauto. В каталоге автосалона представлены электромобили европейских производителей, модели из Китая – пользующие огромной популярностью благодаря конкурентной стоимости, инновационным функциям и презентабельному дизайну. Посетив салоны компании, Вы сможете купить электромобиль от Voltauto с учетом личных потребностей и предпочтений. С ассортиментом и услугами компании можно ознакомиться на сайте voltauto.ua.

Запас хода

Следующий важный критерий – запас хода, при этом учитывают: 

  • сколько километров в день/неделю обычно предстоит преодолеть;
  • потребность – ежедневные поездки по городу или дальние путешествия.

В зависимости от этого можно выбрать электромобиль, который преодолевает от 200 до 600 км и более на одном заряде батареи. Однако, реальный запас хода может отличаться от заявленного, в зависимости от условий эксплуатации: стиля вождения, погодных условий, дорожного покрытия.

Тип кузова

Выберите тип кузова, который соответствует Вашему образу жизни и предпочтениям: седан, хэтчбек, внедорожник или кроссовер. Существуют различные модели электромобилей, отвечающие различным потребностям и предпочтениям. При выборе учитывайте, сколько места необходимо для пассажиров и багажа.

Мощность и другие параметры

При выборе учитывайте факторы:

  • ускорение;
  • производительность;
  • дополнительные функции.

Обратите внимание на характеристики: время зарядки, уровень шума.

Изучение рынка

Изучите доступные на рынке модели электромобилей, сравните их характеристики и цены. При этом учитывайте: емкость аккумулятора, дальность хода, мощность, вариант зарядки, рейтинг безопасности, отзывы клиентов, чтобы сузить выбор.

Тест-драйв

Обязательно проведите тест-драйв нескольких электромобилей, чтобы понять, какой из них Вам больше подходит. Это позволит прочувствовать динамику, управляемость, комфорт, оценить салон и эргономику.

Зарядная инфраструктура

Определите, где Вы будете заряжать свой электромобиль: дома, на работе, в общественных местах? Изучите карту зарядных станций в регионе. Убедитесь, что у Вас будет доступ к зарядке, где бы вы ни находились. Планируя использовать домашнюю зарядку, потребуется приобрести и установить дополнительное оборудование.

Определив свои потребности, проведя исследование рынка, оценив инфраструктуру зарядных станций, Вы сможете принять обоснованное решение и найти идеальный электромобиль, соответствующий Вашему образу жизни и предпочтениям. 

Метки: авто

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.