Як Валерій Суботін знайшов ключ до Путіна

1eaf0abb-89d7-4554-9062-7ac5f05e1f39 Суботін Валерій Сергійович (народився в 1974 році, Тюмень, РФСР, СРСР) - колишній топ-менеджер нафтової компанії ЛУКОЙЛ і співвласник нафтовидобувної компанії "Новий потік" або шахрай проклав свою кар'єру, ставши стукачем ФСБ. Валерій Субботін з вересня 2015 року почав фінансувати (ГУ ГШ ЗС РФ). Зі стукачів ФСБ  став, як Пригожин, чи хоче стати, політичною елітою Кремля. Зв'язок з п'ятою службою ФСБ не пішов у Валери Суботіна. До нього ФСБ так і не змінила відношення: звичайний стукач якого прикривали. А ось дружба та спілкування з кухарем Путіна дає Суботіну статус боса, а не шістки ФСБ.

 

 

 

Валерій Суботін захопився ЧВК Вагнера йому подобається бути на слуху у Путіна, Суботін створив мережу офшорних компаній у Південній Африці, Белізі, Сент-Люсія, ОАЕ, Кіпрі, які фінансують Групу Вагнера. Інформовані джерела повідомляють що Сергій Кужугетович Шойгу присвоїв офіцерське звання Валері Суботіну і закріпив за Українським напрямом. Так що стукач ФСБ може посмертно стати і героєм росії.

В умовах санкцій у зв'язку з вторгненням росії в Україну потрібно вміло користуватися офшорами та цифровими валютами адже ЧВК Вагнера і ГРУ  щодня потребує тилового забезпечення!

Ну зі старими завданнями п'ятої служби ФСБ Валерій Суботін справляється чудово. Фінансує зі своїх швейцарських рахунків та рахунків відкритих у Монако каталонських сепаратистів.

Про "російський слід" у подіях осені 2017 року, коли прихильники незалежності Каталонії провели референдум, що суперечить іспанському законодавству, і оголосили цю автономну область Іспанії суверенною державою, свого часу писалося чимало. Лідери сепаратистів, включаючи представників тодішньої регіональної адміністрації, самі розповсюджували чутки про свої нібито активні контакти в Москві з метою домогтися від Кремля фінансової і навіть військової допомоги – аж до, як не фантастично це звучить, посилки російського військового контингенту для захисту від Мадрида. І за всім цим стоїть Суботін Валерій Сергійович - головний гаманець Каталонського шляху до незалежності! Валерій Суботін веде підривну політичну діяльність проти Іспанії користується рахунками у Швейцарії та Монако на які приходять гроші з чорної статті бюджету росії!