Як українцю вивчити словацьку мову онлайн?

Словаччина – ідеальна країна для будь-якого українця, який хоче здобути європейську освіту. Чому? Тому що воно тут безкоштовне, якщо навчатися словацькою мовою, країна є нашою сусідкою, а диплом будь-якого державного університету визнається практично у всіх країнах світу. Плюс до всього Словаччина комфортна для студентів: немає великих відмінностей у кліматі, місцеві жителі досить добре ставляться до іноземців, а життя в країні спокійне.

 

Словаччина та процес вступу

Вже кілька років багато українців обирають Словаччину для того, щоб здобути вищу освіту. Воно тут справді якісне та сучасне, бо університети щороку вводять нові напрями та спеціальності, переглядають навчальні програми, а підручники постійно оновлюються. Але виникає головне питання - як вступити до одного зі словацьких університетів? Тому що процес досить складний і потребує проходження кількох стадій. Це вибір університету та спеціальності, подання заявки, оплата держмита, нострифікація, переведення безлічі документів на території Словаччини, бронювання гуртожитку та інші моменти.

Саме тому існують різні агенції, фірми та програми, які допомагають із вступом. Серед них і “Free Student Slovakia”, де ведеться повний супровід студента: від допомоги з вибором спеціальності до проходження медогляду для майбутнього ВНЖ. Чому краще вибрати допомогу, а не вступати самому? Тому що менеджери хороших компаній працюють на цьому ринку не один рік і знають про вступ всі. Це важливо, адже для того, щоб не потрапити в неприємну ситуацію. Тому необхідно знати перевірених перекладачів у Словаччині, закони цієї країни та правила прийому кожного університету. Тільки за такого підходу можливе успішне зарахування студента та його подальше навчання та життя у Словаччині.

 

Чому варто вибрати онлайн заняття?

Отже, переходимо до головного. Щоб здобути вищу освіту в Словаччині, потрібно вчитися словацькою мовою. Це загальне правило всіх університетів. Саме тому, після того, як ви обрали університет, необхідно приступити до вивчення мови.

 

Сьогодні найчастіше обирають мовні курси, які відбуваються онлайн. На це є кілька причин:

  1. Ви можете навчатися у кращих викладачів, незалежно від того, де вони знаходяться. Це важливо, тому що заняття можуть вести навіть носії мови, які знаходяться в Словаччині.
  2. Це економить час та сили. Вам не потрібно після школи\ коледжу\університету їхати кудись на заняття, а потім назад додому.
  3. Вивчення словацької мови онлайн дозволяє економити. Організаторам курсів не доводиться витрачати гроші на оренду приміщення та сплачувати за комунальні послуги, тому і ви платите менше.

 

Вивчити базу за кілька місяців реально

Завдяки тому, що словацька мова ставиться до слов'янської, то й вчити українцям її простіше. Багато слів і фраз будуть зрозумілі за змістом, але, звичайно, для вступу до університету https://free-student-slovakia.org/universities/  цього недостатньо. Тому словацька мова курси допоможуть вам досягти потрібного рівня.

Після кількох занять ви спочатку почнете розуміти, а вже за кілька тижнів ставити запитання та відповідати на них. На курсах вам нададуть стільки інформації та навчальних матеріалів, яких буде достатньо для того, щоб приїхати до Словаччини, розпочати навчання та комунікацію зі словаками.

Програми з вивчення мови складені таким чином, щоб у рівних пропорціях поєднувати правила граматики та практикувати мову. Це важливо, тому що основне завдання навчити вас говорити. Нехай фрази спочатку будуть не зовсім правильно побудовані, але ви повинні говорити і не боятися цього робити.

Потрібно уточнити, що курси онлайн та офлайн не відрізняються за своєю ефективністю. Найголовніше - це бажання абітурієнта вчитися та займатися самостійно (слухати музику, читати книги, дивитися різні фільми та передачі), щоб якнайбільше розширити словниковий запас.

І останнє

Вивчити словацьку мову може кожен. Для цього у вас має бути мотивація, а вона є – безкоштовна європейська освіта. Якщо вибирати між курсами та репетитором, то краще вибрати перший варіант. Під час групових занять студенти дивляться на успіхи один одного та намагаються тягнутися до лідерів. Конкуренція грає в цьому випадку на руку і завдяки ефекту змагання навчання проходить швидше і цікавіше.

Метки: Словаччина