Як соціально відповідальний бізнес підтримує талановиту молодь

Система Компаній Кока-Кола в Україні оприлюднила Звіт зі сталого розвитку за 2020 рік, у якому відображено показники економічної діяльності та проєкти соціальної відповідальності.

koka1

Кока-Кола, як соціально відповідальний бізнес, реалізує низку проєктів, які відображають її глобальні пріоритети. Одним з яких в Україні стала підтримка молоді.

Багато років поспіль Кока-Кола в Україні реалізує проєкти, які полегшують доступ молоді до якісної сучасної освіти. Спільно з ГС “Освіторія” компанія підтримує розвиток безкоштовної інноваційної онлайн платформи для підготовки до зовнішнього незалежного тестування — iLearn, якою на кінець 2020 скористалися близько 113 тисяч дітей.

iLearn – це гейміфікована платформа з вебінарами, тестами та відео від кращих викладачів української мови та літератури, історії України, англійської мови, математики та біології.

Але такі проєкти існують не лише для школярів. Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” за підтримки Фундації Кока-Кола організували YouCamp - літній табір для талановитих та активних українських студентів.

У 2020 році табір пройшов онлайн, залучивши 200 юнаків та дівчат — студентів 1-6 курсів. Половина учасників була із тимчасово переміщених університетів з окупованих територій сходу України, решта – з вишів інших регіонів.

За час перебування у таборі команди розробили 16 проєктів у сферах, зазначених у “Цілях сталого розвитку України”. Троє переможців отримали гранти на їхнє втілення.

Система Кока-Кола вже багато років сприяє розвитку бізнесу та суспільства в Україні. Адже глобальна мета компанії — не лише тамувати спрагу, але й змінювати світ на краще.

Метки: Кока-Кола