Як правильно вибирати шафу?

Читать на русском

шкаф
Меблі для зберігання речей займають одне з головних місць у побуті. Це саме стосується і облаштування офісної зони. Захаращення та розкидані по стільцях речі сьогодні – досконалий моветон. Тільки містка шафа може позбавити нас необхідності гадати, куди повісити верхній одяг і де будуть знаходитися всі особисті речі. У даному матеріалі буде розглянуто основні критерії вибору шафи.

Яку шафу вибрати - розпашну чи купе?

Одвічна дилема – купити шафу-купе або звичайний розпашний аналог. Насправді, тут все просто. Обидві групи мають свої плюси та мінуси, тому вибір здійснюється з урахуванням характеристик виробів та доцільності покупки.

Звичайна шафа стане відмінним рішенням, якщо у вас достатньо простору в приміщенні і немає гострої необхідності в економії простору. Купити шафу за доступною ціною можна тут https://fayni-mebli.com/шкафи.html.

Головною перевагою розпашних моделей є простіша і надійніша дверна система, якщо порівнювати купейним варіантом. Недолік в тому, що для розкриття дверцят потрібен деякий простір, що може спричинити незручність у приміщенні невеликої площі.

Шафа-купе має аналогічні характеристики, за винятком системи розкриття. Розсувний принцип забезпечує «догляд» дверцят у ніші, без необхідності підгадувати відстань для їх розкриття. Це забезпечує кращу в порівнянні з розпашною шафою ергономічність конструкції.

Основні критерії вибору шафи

Спочатку слід розуміти, куди саме буде встановлена шафа. На ринку є безліч моделей різного цільового призначення, включаючи вироби для побутових приміщень (вітальня, передпокій, дитяча, спальня) та офісної зони.

В іншому слід звертати увагу на такі характеристики шафи:

 • габарити – розмір підбирається відповідно до площі приміщення;
 • форма – на ринку популярні прямокутні та кутові моделі;
 • внутрішнє наповнення – наявність та розташування секцій/ящиків/ніш для зберігання забезпечує функціонал шафи;
 • кількість дверцят - конструкція може мати лаконічний формат з 1-2 дверцятами, але на ринку також є моделі з 3-5 і більше фасадами;
 • матеріали – корпус та фасадна частина виготовлені на основі дерева, ДСП та МДФ, плюс дуже популярні моделі із дзеркалом;
 • зовнішній вигляд – мається на увазі дизайн, колір та підпорядкованість меблів певному стилю.

Також не варто забувати про ціновий фактор. Вартість сучасних шаф залежить від габаритів, типу дверної системи та використаних у виробництві матеріалів (їх статусу та кількості).

Читати по-українські

Как правильно выбирать шкаф?

шкаф

Мебель для хранения вещей занимает одно из главенствующих мест в быту. Это же касается и обустройства офисной зоны. Захламление и разбросанные по стульям вещи сегодня – совершенный моветон. Только вместительный шкаф может избавить нас от необходимости гадать, куда повесить верхнюю одежду и где будут находиться все личные вещи. В данном материале будут рассмотрены основные критерии выбора шкафа.

Какой шкаф выбрать – распашной или купейный?

Извечная дилемма – купить шкаф-купе или обычный распашной аналог. На самом деле здесь всё просто. Обе группы имеют свои плюсы и минусы, поэтому выбор осуществляется с учётом характеристик изделий и целесообразности покупки.

Обычный распашной шкаф станет отличным решением, если у вас достаточно простора в помещении и нет острой необходимости в экономии пространства. Купить шкаф по доступной цене можно здесь https://fayni-mebli.com/шкафы.html.

Главным достоинством распашных моделей является более простая и надёжная дверная система, если сравнивать купейным вариантом. Недостаток в том, что для раскрытия дверец требуется некоторое пространство, что может вызвать неудобство в помещении небольшой площади.

Шкаф-купе имеет аналогичные характеристики за исключением системы раскрытия. Раздвижной принцип обеспечивает «уход» дверец в ниши, без необходимости подгадывать расстояние для их раскрытия. Это обеспечивает лучшую по сравнению с распашным шкафом эргономичность конструкции.

Основные критерии выбора шкафа

Изначально следует понимать, куда именно будет установлен шкаф. На рынке присутствует множество моделей разного целевого назначения, включая изделия для бытовых помещений (гостиная, прихожая, детская, спальня) и офисной зоны.

В остальном следует обращать внимание на такие характеристики шкафа:

 • габариты – размер подбирается в соответствии с площадью помещения;
 • форма – на рынке популярны прямоугольные и угловые модели;
 • внутреннее наполнение – наличие и расположение секций/ящиков/ниш для хранения обеспечивает функционал шкафа;
 • количество дверец – конструкция может иметь лаконичный формат с 1-2 дверцами, но на рынке также присутствуют модели с 3-5 и более фасадами;
 • материалы – корпус и фасадная часть изготовлены на основе дерева, ДСП и МДФ, плюс очень популярны модели с зеркалом;
 • внешний вид – имеется в виду дизайн, цвет и подчинённость мебели определённому стилю.

Также не стоит забывать о ценовом факторе. Стоимость современных шкафов зависит от габаритов, типа дверной системы и использованных в производстве материалов (их статуса и количества).

Метки: шкаф