Четвер, 13 червня 2024 року

Як правильно поєднувати сумку-рюкзак з одягом

Читать на русском

рюкзак

Рюкзаки, які на кілька сезонів втратили лідируючі позиції серед жіночих і чоловічих аксесуарів, знову на піку популярності. І в тренді саме шкіряні варіанти, які поєднують у собі стильність, презентабельність, довговічність та зручність. Популярність аксесуару настільки висока, що практично всі магазини з галантереєю додають їх у свій асортимент. А купити гуртом шкіряні сумки-рюкзаки можна навіть онлайн. Один з інтернет-магазинів, який пропонує актуальний асортимент та ціни, - https://virginia-conti.com.ua/sumka-riukzak.html style="text-decoration:none;">https: //virginia-conti.com.ua/sumka-riukzak.html.

А щоб сумка-рюкзак гармонійно доповнила образ, необхідно врахувати правила поєднання такого аксесуара з одягом.

Не тільки спортивний одяг

Традиційно рюкзак вважався завершенням спортивного стилю. Але шкіряні наплічники кардинально змінили можливості використання такого аксесуару. Сучасні моделі таких виробів чудово поєднуються з:

  • сукнями, причому різної довжини - і міні, і міді, і максі. Носити рюкзак з сукнею можна в будь-який сезон, адже він гармонійно виглядає і з легким котоном або шифоном, а також із в'язаними варіантами одягу;
  • джинсами, доповнюючи такі образи зручністю. Шкіряні рюкзаки можуть мати кілька відділень, тому їх можна носити на роботу, навчання або навіть брати до поїздок;
  • з костюмами, у тому числі діловими. Але важливо пам'ятати, що на зустрічі з партнерами такий аксесуар все ж таки краще не брати, адже він не зовсім відповідає бізнес-етикету. Краще віддати перевагу елегантному портфелю.

Як підібрати рюкзак

Збираючись купити сумку-рюкзак, необхідно переглянути свій гардероб, щоб підібрати максимально підходящий варіант. Якщо в шафі більше класичного одягу і навіть ділового стилю, краще віддати перевагу моделям рюкзаків без принта, чорного, коричневого кольору або інших стриманих відтінків.

Переважаючий стиль casual в гардеробі дозволяє вибрати яскравіші варіанти, у тому числі білий. З легкими сукнями, джинсами, вільними спідницями, шортами чудово поєднуються рюкзаки рожевого, зеленого, червоного, блакитного кольорів.

Не менш важливо віддати перевагу якісним матеріалам. Ідеальний варіант саме шкіра, адже вона робить образ багатшим, стильнішим, актуальнішим і.т.п. І найголовніше – шкіряний рюкзак можна носити довго без втрати його форми та виду. Це важливо, адже за прогнозами стилістів такий аксесуар буде у тренді ще довго.

Читати українською

Как правильно сочетать сумку-рюкзак с одеждой

рюкзак

Рюкзаки, на несколько сезонов потерявшие лидирующие позиции среди женских и мужских аксессуаров, опять на пике популярности. И в тренде именно кожаные варианты, которые сочетают в себе стильность, презентабельность, долговечность и удобство. Популярность аксессуара настолько высокая, что практически все магазины с галантерей добавляют их в свой ассортимент. А купить оптом кожаные сумки-рюкзаки можно даже онлайн. Один из интернет-магазинов, который предлагает актуальный ассортимент и цены,- https://virginia-conti.com.ua/sumka-riukzak.html

А чтобы сумка-рюкзак гармонично дополнила образ, необходимо учесть правила сочетания такого аксессуара с одеждой. 

Не только спортивная одежда

Традиционно рюкзак считался завершением спортивного стиля. Но кожаные рюкзаки кардинально изменили возможности использования такого аксессуара. Современные модели таких изделий отлично сочетаются с:

  • платьями, причем разной длины – и мини, и миди, и макси. Носить рюкзак с платьем можно в любой сезон, ведь он гармонично выглядит и с легким коттоном или шифоном, а также с вязаными вариантами одежды;
  • джинсами, дополняя такие образы удобством. Кожаные рюкзаки могут иметь несколько отделений, поэтому их можно носить на работу, учебу или даже брать в поездки;
  • с костюмами, в том числе деловыми. Но важно помнить, что на встречи с партнерами такой аксессуар все же лучше не брать, ведь он не совсем отвечает бизнес-этикету. Лучше отдать предпочтение элегантному портфелю. 

Как подобрать рюкзак

Собираясь купить сумку-рюкзак, необходимо пересмотреть свой гардероб, чтобы подобрать максимально подходящий вариант. Если в шкафу больше классической одежды и даже делового стиля, лучше отдать предпочтение моделям рюкзаков без принта, черного, коричневого цвета или других сдержанных оттенков.

Преобладающий стиль casual в гардеробе позволяет выбрать более яркие варианты, в том числе белый. С легкими платьями, джинсами, свободными юбками, шортами отлично сочетаются рюкзаки розового, зеленого, красного, голубого цветов. 

Не менее важно отдать предпочтение качественным материалам. Идеальный вариант именно кожа, ведь она делает образ богаче, стильнее, актуальнее и.д. И самое главное – кожаный рюкзак можно носить долго без потери его формы и вида. Это важно, ведь по прогнозам стилистов такой аксессуар будет в тренде еще долго.

Метки: рюкзак

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.