Вівторок, 23 липня 2024 року

Як організувати простір для відпочинку на природі

Читать на русском

Якщо ви збираєтеся відпочити на природі сім'єю, на пікнік з друзями або відзначити знаменну подію на відкритому повітрі, то гарною підмогою для організації простору стане шатер. Це різновид намету, велика каркасна легкозбірна конструкція. Фактично переносна альтанка.
Сьогодні на ринку України пропонується велика кількість різноманітних шатрів, переглянути які вам допоможе посилання на опис .
Розберемося з деякими нюансами при виборі відповідного шатру.

441-2_stan-trimm-party

Які бувають шатри

Насамперед зауважимо, що шатри відрізняються від традиційних наметів розмірами. Їхня площа може бути і до 10 кв. м, а висота дозволяє навіть дуже високій людині стояти всередині на повний зріст. Стандартним шатром можна вважати зі сторонами до 2.5 метрів. У такому просторі з комфортом розмістяться 5-6 осіб.
Ці укриття бувають відкриті та закриті:

  1. Відкриті. Конструкція такого шатру дуже проста, як правило, 4 ніжки, на які встановлений каркас даху і тканина, натягнута на дах. Перевагою такої конструкції є простота. Вона захищатиме від опадів і сонця і в той же час добре провітрюється. Під ним можна навіть розмістити автомобіль. Однак ви весь час будете на увазі отчуючих. Намет не дуже стійкий при вітрі, і буде слабким захистом при косому дощі.
  2. Закриті чи частково закриті. Така конструкція відмінно захистить вас за будь-яких погодних умов. Як правило, бічні стінки можна знімати або піднімати, змінюючи життєвий простір.

Shater

Також моделі шатрів можуть бути різної форми - класичні квадратні або прямокутні, а також багатогранні та сферичні. Це стосується як форми у плані, так і конструкції даху. Шатри зі сферичним або багатогранним дахом, крім краси та витонченості мають безперечну перевагу – підвищену стійкість до вітру. А сучасні легкі алюмінієві чи склопластикові елементи каркасу дозволяють без особливих зусиль збирати такі вироби на місці.
Зауважимо, що при виборі шатру слід звернути увагу на якість елементів конструкції та самої тканини.

Модульні шатри

На ринку України представлена цікава група сучасних шатрів – модульних. Вони дозволяють легко доповнювати та модифікувати базову конструкцію за допомогою додаткових стінок, а також об'єднувати кілька наметів в один простір.

tent-trimm-party-half-bedroom-grey_tmb
Так, наприклад, базовий тент-шатро Trimm Party - квадратний у плані зі стороною 2,7 м та сферичним дахом. Він може доповнюватися внутрішньою напівспальнею Внутрішня напівспальня Trimm Party Half Bedroom, яка займає половину площі і надійно укриє мешканців від дощу, вітру та поглядів оточуючих.
Також його можна доповнити бічними стінками на блискавках, а спеціальна конструкція дозволяє об'єднувати ці намети в один простір.

Читати українською

Как организовать пространство для отдыха на природе

Если вы собираетесь отдохнуть на природе семьей, на пикник с друзьями или отметить знаменательное событие на открытом воздухе, то хорошим подспорьем для организации пространства станет шатер. Это разновидность палатки, большая каркасная легкосборная конструкция. Фактически переносная беседка.
Сегодня на рынке Украины предлагается большое количество разнообразных шатров, просмотреть которые вам поможет ссылка на описание.
Разберемся с некоторыми нюансами при выборе подходящего шатра.

441-2_stan-trimm-party

Какие бывают шатры

Первым делом заметим, что шатры отличаются от традиционных палаток размерами. Их площадь может быть и до 10 кв. м, а высота позволяет даже очень высокому человеку стоять внутри в полный рост. Стандартным шатром можно считать со сторонами до 2.5 метров. В таком пространстве с комфортом разместятся 5-6 человек.
Эти укрытия бывают открытые и закрытые:

  1. Открытые. Конструкция такого шатра очень проста, как правило 4 ножки, на которые установлен каркас крыши и ткань, натянутая на крышу. Достоинством такой конструкции является простота. Она будет защищать от осадков и солнца и в то же время отлично проветривается. Под ним можно даже разместить автомобиль. Однако вы все время будете на виду. Шатер не очень устойчив при ветре, и будет слабой защитой при косом дожде.
  2. Закрытые или частично закрытые. Такая конструкция отлично защитит вас при любых погодных условиях. Как правило, боковые стенки можно снимать или поднимать, изменяя жизненное пространство.

Shater

Также модели шатров могут быть разной формы – классические квадратные или прямоугольные, а также многогранные и сферические. Это касается как формы в плане, так и конструкции крыши. Шатры со сферической или многогранной крышей, кроме красоты и изящества обладают несомненным преимуществом – повышенной устойчивостью к ветру. А современные легкие алюминиевые или стеклопластиковые элементы каркаса позволяют без особых усилий собирать такие изделия на месте.
Заметим, что при выборе шатра следует обратить внимание на качество элементов конструкции и самой ткани.

Модульные шатры

На рынке Украины представлена интересная группа современных шатров – модульных. Они позволяют легко дополнять и модифицировать базовую конструкцию с помощью дополнительных стенок, а также объединять несколько шатров в одно пространство.

tent-trimm-party-half-bedroom-grey_tmb
Так, например, базовый шатер Trimm Party - квадратный в плане со стороной 2,7 м и сферической крышей. Он может дополняться внутренней полуспальней Внутренняя полуспальня Trimm Party Half Bedroom, которая занимает половину площади и надежно укроет обитателей от дождя, ветра и взглядов окружающих.
Также его можно дополнить боковыми стенками на молниях, а специальная конструкция позволяет объединять эти шатры в одно пространство.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.