Вівторок, 16 липня 2024 року

Як облаштувати вітальню та вибрати відповідні меблі?

Читать на русском

Вітальню найкраще облаштовувати з теплою атмосферою, оскільки це кімната для відпочинку з друзями та релаксу із родиною. Підбираючи меблі, потрібно бути обережним, щоб не зробити простір задушливим. Варто продумати спочатку, який саме стиль ви хочете бачити у вітальні, визначити ключові особливості майбутнього дизайну. Наприклад, цю кімнату можна облаштувати з вишуканим мінімалізмом або зробити її розкішною і елегантною. Все залежить від вашого бюджету та переваг. Сьогодні ми поділимося порадами, як підібрати меблеві предмети так, щоб організувати стильний та сучасний простір.

Які меблі купити для вітальні?

У вітальню можна придбати найрізноманітніші меблі. Однак найбільш популярними та важливими елементами є:

  • стелажі. Такі предмети інтер'єру додають дизайну завершеності та сучасності. Майже в кожному стилі стелажі відмінно вписуються в загальну обстановку. На них зручно зберігати книги та різний декор, що також надає вишуканості та теплої атмосфери приміщенню. Найкраще підбирати компактний та мінімалістичний варіант, щоб не перевантажувати обстановку;
  • полиці. Такі елементи важливі, проте не варто зловживати ними та розміщувати по всій кімнаті. Їх досить кілька в найнеобхідніших місцях, щоб зручно зберігати всякі дрібні речі та мати до них швидкий доступ. Полиці можна підібрати як настінні, так і підлогові на ваш смак;
  • диван. Меблі важливі для спокійного та комфортного відпочинку, а також як місце, де можна провести час із сім'єю та друзями. Диван варто вибирати великий, якщо це дозволяє площу приміщення та м'який для вашої зручності. Однак у разі додаткового спального місця краще звернути увагу на дивани-ліжка з ортопедичною поверхнею;
  • тумба під телевізор. Дуже часто у вітальні розміщують плазму для комфортного відпочинку за переглядом фільму. Найкраще придбати спеціальну тумбу під телевізор, щоб зручно розташувати його в кімнаті. Також меблі часто мають додаткові полиці чи ящики, де можна зберігати приставки, пульти та інші гаджети.

Крім того, гарно виглядає у вітальні камін. Для розкішних ексклюзивних дизайнів він стає особливим акцентом. Також у вітальні можна розмістити крісло, шафу-купе та комод.

Як гармонійно поєднувати кольори та форми у дизайні вітальні?

Щоб створити лаконічний та вишуканий дизайн – варто підібрати кілька базових кольорів, не перевантажуючи обстановку надлишком відтінків. Наприклад, найбільш сприятливими є білий, молочний, бежовий, чорний. Розбавити нейтральні кольори можна яскравими акцентами: блакитним, червоним, помаранчевим, фіолетовим. Однак якщо ви хочете чистий, спокійний і ненав'язливий дизайн - варто обійтися без відтінків, що кричать. Достатньо буде облаштувати кімнату в кількох базових кольорах, гармонійно поєднуючи меблі та декор по кольоровій гамі.

Читати українською

Как обустроить гостиную и выбрать подходящую мебель?

Гостиную лучше всего обустраивать с теплой атмосферу, поскольку это комната для отдыха с друзьями и релакса с семьей. Подбирая мебель, нужно быть осторожным, чтобы не сделать пространство душным. Стоит продумать сначала, какой именно стиль вы хотите видеть в гостиной, определить ключевые особенности будущего дизайна. Например, данную комнату можно обустроить с изысканным минимализмом или же сделать ее роскошной и элегантной. Все зависит от вашего бюджета и предпочтений. Сегодня мы поделимся советами, как подобрать мебельные предметы так, чтобы организовать стильное и современное пространство.

Какую мебель купить для гостиной?

В гостиную можно приобрести самую разнообразную мебель. Однако наиболее популярными и важными элементами являются:

  • стеллажи. Такие предметы интерьера добавляют дизайну завершенности и современности. Практически в каждом стиле стеллажи хорошо вписываются в общую обстановку. На них удобно хранить книги и различный декор, что также придает изысканности помещению и теплой атмосферы. Лучше всего подбирать компактный и минималистичный вариант, чтобы не перегружать обстановку;
  • полки. Такие элементы важны, однако не стоит злоупотреблять ими и размещать по всей комнате. Их достаточно несколько в самых необходимых местах, чтобы удобно хранить всякие мелкие вещи и иметь к ним быстрый доступ. Полки можно подобрать как настенные, так и напольные по вашему вкусу;
  • диван. Мебель важна для спокойного и комфортного отдыха, а также как место, где можно провести время с семьей и друзьями. Диван стоит выбирать большой, если это позволяет площадь помещения и мягкий для вашего удобства. Однако в случае дополнительного спального места — лучше обратить внимание на диваны-кровати с ортопедической поверхностью;
  • тумба под телевизор. Очень часто в гостиной размещают плазму для комфортного отдыха за просмотром фильма. Лучше всего приобрести специальную тумбу под телевизор, чтобы удобно расположить его в комнате. Также мебель часто имеет дополнительные полки или ящики, где можно хранить приставки, пульты и другие гаджеты.

Кроме того, красиво смотрится в гостиной камин. Для эксклюзивных роскошных дизайнов он становится особым акцентом. Также в гостиной можно разместить кресло, шкаф-купе и комод.

Как гармонично сочетать цвета и формы в дизайне гостиной?

Чтобы создать лаконичный и изысканный дизайн — стоит подобрать несколько базовых цветов, не перегружая обстановку переизбытком оттенков. Например, наиболее подходящими являются белый, молочный, бежевый, черный. Разбавить нейтральные цвета можно яркими акцентами: голубым, красным, оранжевым, фиолетовым. Однако если вы хотите чистый, спокойный и ненавязчивый дизайн — стоит обойтись без кричащих оттенков. Достаточно будет обустроить комнату в нескольких базовых цветах, гармонично сочетая мебель и декор по цветовой гамме.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.