Четвер, 13 червня 2024 року

Як дорослим не загубитися у світі дитячої іграшки

Читать на русском

Іграшки традиційно є одним із топових дитячих товарів. Ринок іграшок стає все більш різноманітним, постійно дивує новинками, слідуючи тенденціям навколишнього світу. Сьогодні вибрати та придбати Іграшки на будь-який вік і стать дитини не складає особливих труднощів. Особливо якщо звернути увагу на таку форму продажів, як дитячі супермаркети.
Як правило, вони представлені як онлайн, так і офлайн форматі. Зручне розбиття на категорії, система фільтрів та гарний опис допоможуть вам зробити вибір в інтернет-магазині, а у звичайному допоможуть кваліфіковані продавці-консультанти. А для того, щоб зорієнтуватися на початковому етапі у різноманітному світі іграшок ми дамо вам кілька порад.

kids-4926030_1280

Тенденції сучасних іграшок

Виробники іграшок постійно відстежують купівельні уподобання та модні течії у суспільстві. Тому, щоб не помилитися з вибором іграшки, особливо якщо йдеться про подарунок, потрібно бути в курсі сучасних трендів.

 1. Безумовним трендом у всі часи є м'які іграшки з героями найпопулярніших мультфільмів, коміксів та дитячих фільмів. Вихід на екрани таких фільмів завжди супроводжується потужною рекламною та медійною підтримкою, і викликає появу нових улюблених героїв у дітей. Такі іграшки-герої підходять практично для будь-якого віку, добре впливають на емоційний розвиток та дрібну моторику.
 2. Дослідження показують - сучасні дівчатка частіше, ніж їхні мами в аналогічному віці вибирають «хлопчачі» ігри. Дівчата із задоволенням грають машинками, фігурками динозаврів та супергероїв та стріляють. Хоча цей тренд не скасовує і традиційно дівчачих іграшок – ляльок.
 3. Сучасний світ – це світ технологій, науки та техніки. Тому в тренді конструктори – від Lego до збірних металевих, пластикових та дерев'яних моделей, а також набори для заняття наукою, наприклад, дитячі телескопи та мікроскопи чи STEM-іграшки.
 4. Екологічність. Це безумовний мейнстрім сучасного світу іграшок. З одного боку, виробники, які сповідують принцип свідомого споживання, виготовляють іграшки із натуральних чи перероблених матеріалів. З іншого боку, свідомі батьків також віддають перевагу таким іграшкам. Чому поговоримо далі.

совы

На що звертати увагу при виборі іграшки

Очевидно, що, крім того, що іграшка має відповідати бажанням дитини, вона має бути безпечною, складатися з екологічних матеріалів. Безпека завжди має стояти на першому місці у батьків.
А тому при виборі іграшки потрібно перевірити:

 • Наявність сертифіката відповідності та відповідного маркування;
 • Наявність інструкції українською мовою;
 • Відсутність різких запахів від пластику;
 • Наявність обмежень та застережень за віком дитини під час використання іграшки.

Резюме

Враховуючи все сказане вище, можна порекомендувати при покупці іграшок звертатися в солідні дитячі супермаркети, наприклад «Антошка», які представляють іграшки відомих брендів, мають онлайн та офлайн представництва, і надають вичерпну інформацію для вибору.

Читати українською

Как взрослым не потеряться в мире детской игрушки

Игрушки традиционно являются одним из топовых детских товаров. Рынок игрушек становится все более разнообразным, постоянно удивляет новинками, следуя за тенденциями окружающего мира. Сегодня выбрать и приобрести Игрушки на любой возраст и пол ребенка не составляет большого труда. Особенно если обратить свое внимание на такую форму продаж, как детские супермаркеты.
Как правило, они представлены как в онлайн, так и оффлайн формате. Удобная разбивка на категории, система фильтров и хорошее описание помогут вам сделать выбор в интернет-магазине, а в обычном помогут квалифицированные продавцы-консультанты. А для того, чтобы сориентироваться на первоначальном этапе в многообразном мире игрушек мы дадим вам несколько советов.

kids-4926030_1280

Тенденции современных игрушек

Производители игрушек постоянно отслеживают покупательские предпочтения и модные течения в обществе. Поэтому, чтобы не ошибиться с выбором игрушки, особенно, если речь идет о подарке, нужно быть в курсе современных трендов.

 1. Безусловным трендом во все времена являются мягкие игрушки с героями популярных мультфильмов, комиксов и детских фильмов. Выход на экраны таких фильмов всегда сопровождается мощной рекламной и медийной поддержкой, и вызывает появление новых любимых героев у детей. Такие игрушки-герои подходят практически для любого возраста, хорошо влияют на эмоциональное развитие и мелкую моторику.
 2. Обратите внимание на то, что исследования показывают -современные девочки чаще, чем их мамы в аналогичном возрасте выбирают «мальчишечьи» игры. Девочки с удовольствием играют машинками, фигурками динозавров и супергероев и стреляют. Хотя этот тренд не отменяет и традиционно девчачьих игрушек – кукол.
 3. Современный мир – это мир технологий, науки и техники. Поэтому в тренде конструкторы - от Lego до сборных металлических, пластиковых и деревянных моделей, а также наборы для занятия наукой, например, детские телескопы и микроскопы или STEM-игрушки.
 4. Экологичность. Это безусловный мейнстрим современного мира игрушек.

Мейнстримом является и экологическое воспитание. С одной стороны, производители, исповедующие принцип сознательного потребления, изготавливают игрушки из натуральных или переработанных материалов. С другой стороны, сознательные родителей также отдают предпочтения подобным игрушкам. Почему поговорим далее.

совы

На что обращать внимание при выборе игрушки

Очевидно, что, кроме того, что игрушка должна отвечать желаниям ребенка, она должна быть безопасна. Безопасность всегда должна стоять на первом месте у родителей.
А потому при выборе игрушки нужно проверить:

 • Наличие сертификата соответствия и соответствующей маркировки
 • Наличие инструкции на украинском языке
 • Отсутствие резких запахов от пластика
 • Наличие ограничений и предостережений по возрасту ребенка при использовании игрушки

Резюме

Учитывая все вышесказанное, можно порекомендовать при покупке игрушек обращаться в солидные детские супермаркеты, например «Антошка», которые представляют игрушки известных брендов, имеют онлайн и офлайн представительства, и предоставляют исчерпывающую информацию для выбора игрушки.

Метки: іграшки, игрушки

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.