Середа, 12 червня 2024 року

Як додавати та видаляти програми на телевізорах Samsung

Читать на русском

Смарт ТВ – це телевізор із ширшим функціоналом порівняно з допотопними кінескопними агрегатами. Завдяки інтеграції телебачення з інтернетом та власною операційною системою можливості глядача розширилися до неймовірних горизонтів. Якщо ви купуєте телевізор Samsung зі Smart TV, отримуєте справжній мультимедійний центр для необмежених розваг та доступу до різноманітного контенту.

тв1

Як встановити новий додаток на телевізор Samsung

Телевізори Samsung, так само як смартфони та планшети, поставляються з певним набором встановлених програм. Але якщо ви не знайшли потрібну вам програму, її можна встановити із фірмового магазину додатків Galaxy Store для OS Tizen. На телевізорах Samsung магазин додатків має просту назву - Apps. Заходьте сюди та качайте все, що вам потрібно. Встановлювати на телевізор програми з інших джерел також можливо, але виробник не рекомендує це робити через ризик підчепити віруси.

Як встановити програми на телевізор Samsung зі Smart TV:

 1. Насамперед необхідно створити Samsung account – він у вас, можливо, вже є, якщо користуєтеся смартфоном Samsung та іншими пристроями компанії;
 2. На пульті натисніть кнопку “Додому” (Home);
 3. Після потрапляння в меню налаштувань вибирайте пункт “Медіа”;
 4. Зате заходьте в Apps – шукайте потрібну вам категорію;
 5. Вибравши цікаву програму, натисніть клавішу «Встановити».

Після того, як програма завантажиться на телевізор, її можна знайти в розділі “Встановлені програми”. Відкрийте програму та насолоджуйтесь новими можливостями. Це алгоритм встановлення додатків на телевізори недавніх років випуску від 2018 року та пізніше. Якщо ж у вас старіший телевізор Samsung, установка виконується за тією ж схемою, з тією різницею, що на пульті ви натискаєте кнопку Smart Hub і відразу потрапляєте до APPS.

тв2

Як видаляти програми зі Smart TV Samsung

Якщо встановити програму на телевізор досить легко, видалення може викликати деякі питання. Розкажемо про кілька способів видалити програми з телевізора Samsung зі Смарт-ТВ.

Через меню налаштувань:

 1. Натискаємо на пульті кнопку “Додому” або Smart Hub;
 2. Вибираємо розділ APPS;
 3. Натискаємо на значок Settings у вигляді шестерні у верхньому правому кутку;
 4. Стрілками на пульті виділяємо програму, яку бажаємо видалити;
 5. На пульті натискаємо кнопку вибору (Enter), після чого з'являється меню, де потрібно вибрати опцію видалити програму.

Через магазин програм Samsung Apps

Простіший метод. Для його реалізації вам потрібно зайти у фірмовий магазин програм Samsung. Тут ви побачите списки зі встановлених програм. Виберіть ту програму, яка більше не потрібна, і натисніть “Видалити”. Програму буде автоматично видалено з вашого пристрою.

Чи можна видаляти передвстановлені додатки Samsung Smart TV

Можна знайти багато статей в інтернеті про те, як очистити телевізор від передвстановлених програм. Samsung не дозволяє видаляти передвстановлені програми. Відповідно зробити це офіційно неможливо. Деякі “знавці” пропонують різні прошивки для Смарт-ТВ. Але якщо спробувати перепрошити телевізор Samsung, ви автоматично втрачаєте гарантію. Крім того, є ризик зараження вірусами та втрати конфіденційних даних.

Читати українською

Как добавлять и удалять приложения на телевизорах Самсунг

Смарт ТВ – это телевизор с более широким функционалом по сравнению с допотопными кинескопными агрегатами. Благодаря интеграции телевидения с интернетом и собственной операционной системой возможности зрителя расширились до невообразимых горизонтов. Если вы покупаете телевизор Samsung со Smart TV, получаете настоящий мультимедийный центр для неограниченных развлечений и доступа к разнообразному контенту.

тв1

Как установить новое приложение на телевизор Samsung

Телевизоры Самсунг, – так же как смартфоны и планшеты, – поставляются с определенным набором предустановленных приложений. Но если вы не нашли нужную вам программу, ее можно установить из фирменного магазина приложений Galaxy Store для OS Tizen. На телевизорах Самсунг магазин приложений имеет простое название – Apps. Заходите сюда и качайте все, что вам нужно. Устанавливать на телевизор приложения из других источников тоже возможно, но производитель не рекомендует это делать из-за риска подцепить вирусы.

Как устанавливать приложения на телевизор Samsung со Smart TV:

 1. Первым делом необходимо создать Samsung account – он у вас, возможно уже есть, если пользуетесь смартфоном Самсунг и другими устройствами компании;
 2. На пульте нажмите кнопку “Домой” (Home);
 3. После попадания в меню настроек выбирайте пункт “Медиа”;
 4. Затем заходите в Apps – ищите нужную вам категорию;
 5. Выбрав интересующее приложение, нажмите клавишу “Установить”.

После того, как приложение загрузится на телевизор, его можно найти в разделе “Установленные программы”. Откройте приложение и наслаждайтесь новыми возможностями. Это алгоритм установки приложений на телевизоры недавних годов выпуска от 2018 года и позже. Если же у вас более старый телевизор Самсунг, установка выполняется по той же схеме, с той разницей, что на пульте вы нажимаете кнопку Smart Hub и сразу же попадаете в APPS.

тв2

Как удалять приложения со Smart TV Samsung

Если установить программу на телевизор довольно легко, то удаление может вызвать некоторые вопросы. Расскажем о нескольких способах удалить приложения с телевизора Samsung со Смарт ТВ.

Через меню настроек:

 1. Нажимаем на пульте кнопку “Домой” или Smart Hub;
 2. Выбираем раздел APPS;
 3. Нажимаем на значок Settings в виде шестеренки в правом верхнем углу;
 4. Стрелками на пульте выделяем приложение, которое желаем удалить;
 5. На пульте нажимаем кнопку выбора (Enter), после чего появляется выпадающее меню, где нужно выбрать опцию удалить приложение.

Через магазин приложений Samsung Apps

Более простой метод. Для его реализации вам нужно зайти в фирменный магазин приложений Samsung. Здесь вы увидите списки из установленных приложений. Выберите ту программу, которая больше не нужна, и нажмите на “Удалить”. Программа будет автоматически удалена с вашего устройства.

Можно ли удалять предустановленные приложения Samsung Smart TV

Можно найти много статей в интернете о том, как очистить телевизор от предустановленных программ. Samsung не разрешает удалять предустановленные программы. Соответственно, сделать это официально невозможно. Некоторые “знатоки” предлагают различные прошивки для Смарт ТВ. Но если попытаться перепрошить телевизор Samsung, вы автоматически теряете гарантию. Кроме того, есть риск заражения вирусами и утраты конфиденциальных данных.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.