Водяні та електричні рушникосушарки для ванної кімнати: все, що Вам потрібно знати

Рисунок_1
Одним з основних елементів ванної кімнати є рушникосушарка. Вона забезпечує не тільки сухість та тепло для рушників, але і додатковий простір для зберігання інших речей. Існують два основні типи рушникосушарок: водяні та електричні. Тут ми розкажемо про різницю між ними і чому електричні рушникосушарки є ідеальним варіантом для вашої ванної кімнати. Тому, перш ніж купити полотенцесушитель – прочитайте цю статтю.

Що таке водяна рушникосушарка?

Водяна рушникосушарка - це пристрій, який використовує систему трубок, через які проходить гаряча вода. Вода подається до системи через горизонтальний трубопровід, що знаходиться на задній стороні рушникосушарки. Це дозволяє рушникам та іншим речам швидко висихати та підтримувати плюсову температуру у приміщенні.
Переваги водяних рушникосушарок
Однією з переваг водяних рушникосушарок є те, що вони працюють від системи центрального опалення, що значно економить ваші гроші. Адже водяне опалення дешевше ніж електричне.
Рисунок_2

Недоліки водяних рушникосушарок

Незважаючи на цю мабуть основну перевагу, водяні рушникосушарки мають кілька суттєвих недоліків. Вони вимагають установки системи трубопроводів, що може бути дорогим та може призвести до проблем з витоком у неправильно підключених місцях.. Також для їх роботи необхідна центральна система опалення, що виключає можливість роботи в будь-яку пору року. У багатоквартирних будинках – водяні рушникосушарки мають проблему з протіканням, це відбувається через пробиваючий струм у будинку, який поволі б’є у сааме слабке місце у вашому змієвику у Ванній і створює дірки через яку витікає вода. Єдиним рішенням цієї проблеми – зняти водяну рушникосушарку та поставити електричну.

Що таке електрична рушникосушарка?

Електрична рушникосушарка використовує електрику для нагріву та підтримки тепла Ваших рушників та речей. Цей вид рушникосушарки включає в себе багато різних моделей та стилів, вони часто встановлюються безпосередньо на стіну та мають декілька рівнів температури. Вони можуть бути у форму драбинки, змієвика, стійки чи абсолютно інших дизайнерських моделей, які підійдуть під будь-який дизайн та інтер’єр Вашої ванної кімнати.

Переваги електричних рушникосушарок

Однією з головних переваг електричних рушникосушок є те, що вони можуть використовуватися в будь-яку пору року. Вони не потребують підключення до системи центрального опалення та можуть бути встановлені у будь-якому місці ванної кімнати. Це також забезпечує економію на електроенергії за рахунок терморегулятора та таймера, які дозволяють оптимізувати споживання електроенергії.
Рисунок_3
Іншою важливою перевагою електричних моделей є те, що вони не протікають та можуть бути встановлені без будь-яких проблем чи складнощів.

Недоліки електричних сушарок

Єдиним недоліком електричних варіантів змієвиків у ванну є той факт, що вони працюють на електроенергії, яка може бути дорожчою, ніж газове чи водяне опалення.

Чому OLVENT є найкращим магазином для покупки рушникосушарки?

Коли мова йде про вибір найкращої рушникосушарки для вашої ванної кімнати, магазин OLVENT пропонує широкий вибір за доступною ціною. Це магазин, де ви можете знайти оригінальний товар та придбати його з безкоштовною доставкою по Україні. OLVENT піклується про своїх клієнтів і пропонує найкращий сервіс для всіх своїх покупців.
Рисунок_4
Рушникосушарки є невід'ємною частиною Вашої ванної кімнати, які не тільки забезпечують тепло для рушників, але і є зручним місцем для їх зберігання. Обидва типи сушарок мають свої переваги та недоліки, але електричні рушникосушарки є найбільш економічним та зручним рішенням для вашої ванної кімнати. Придбайте їх за найкращою ціною в магазині OLVENT для збереження комфорту і тепла у вашій ванній кімнаті.