Середа, 12 червня 2024 року

Вода у бутлях, доставка води

Попит на воду у бутлях https://h2o-water.com.ua/shop/voda-u-suliyah/ з кожним роком тільки зростає. Ви лише уявіть, щорічний обіг даного продукту у світі складає приблизно 120 млрд євро. Це результати відомого громадського журналу Deutsche Well у Вашингтоні. Після опублікування статті у 2015 році безліч компаній по всьому світу взялися за проведення своїх статистик щодо використання питної води. Наприклад, у 2017 році на одному з популярних порталів зі статистики було викладено інформацію, що за рік людство випило приблизно 390 млрд літрів бутильованої води. Це просто колосальний показник, особливо враховуючи те, що природна вода – це вичерпний ресурс, який постійно має поповнюватися.

вода1

Та головний висновок цієї статистики наступний – люди стали пити більше води. Адже, у порівнянні з 2012 роком споживання води в бутлях складало майже 288 млрд. Зважаючи на приголомшливі цифри постає питання «Чи вистачить питної води для світового населення?».

Проблеми чистої води

Ще донедавна українці навіть уявити не могли, що їх може спіткати доля багатьох африканських країн, де запаси очищеної води майже відсутні. Та на жаль, у результаті збройної агресії РФ окремі регіони стали відрізаними від отримання питної води. Аварії мереж централізованого водопостачання, підрив Каховської ГЕС, забруднення свердловин та колодязів призвели до нестачі питної води в Херсонській, Дніпропетровській, Миколаївській, Запорізькій, Одеській та Харківській областях. Порятунком багатьох людей стала доставка води у важкодоступні райони. Цей спосіб дозволив багатьом мешканцям пити очищену, а головне безпечну рідину.

вода2

Сьогодні, коли ситуація з питною кризою у більшості регіонів стабілізувалася, замовлення води додому чи в офіс не втрачає своїх обертів. Головною причиною доставки води, як свідчить практика, є занадто жорстка вода з-під крана, яку не те, що пити, а навіть для приготування їжі складно використовувати. 

Оптимальна вода для всієї сім’ї

Торгова марка «Н2О» з перших днів російської агресії активно волонтерить та допомагає малозабезпеченим сім’ям. Щодня близько 100 одиниць бутлів відправляються у місця, де люди потребують очищеної питної води. Нашу воду обирають за природний джерельний смак та збалансований мінеральний склад. Оптимальний кислотно-лужний баланс позитивно впливає на організм людини, зміцнюючи імунітет та додаючи бадьорості. Спеціалісти відзначають «Н2О» як одну з рекомендованих для дітей з перших днів життя. 

Виробник ТМ «Н2О» гарантує якісний та безпечний продукт, який відповідає світовим стандартам якості. 

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.