Вийшла гра за мотивами роману Станіслава Лема

Starward Industries офіційно випустила гру за романом Станіслава Лема The Invincible ("Непереможний"). Видавцем гри стала студія 11 bit studios. На честь релізу опублікували трейлер.

непереможний

У грі The Invincible гравці отримують можливість досліджувати таємничу пустельну планету Regis III. Хоча, на перший погляд, завдання експедиції може здатися простим, команду дослідників чекають важкі випробування.

Нагадаємо, що роман видатного  польського фантаста вийшов у 1964 році. За сюжетом космічний крейсер "Непереможний" здійснює посадку на пустельну і безлюдну планету Регіс III, де незадовго до цього зник інший земний корабель - "Кондор".

Екіпаж «Непереможного» отримав завдання знайти сліди зниклої експедиції «Кондора» та з'ясувати причину її загибелі. У біолога Лауди виникає ідея, згідно з якою на планеті відбувається еволюція механізмів, що залишилися від інопланетної цивілізації, що прибула з сузір'я Ліри (лірян). Позбавлені нагляду лірян, роботи почали неконтрольовано розвиватися та змінюватися.

Критики загалом висловили позитивні відгуки. Вони підкреслюють, що гра створює враження атмосферного та захопливого світу. Однак варто відзначити, що гра може відлякати широку аудиторію через свою медитативність.

 

The Invincible доступна для геймерів на різних платформах, включно з PC (через платформи Steam, Epic Games Store і GOG), PlayStation 5 та Xbox Series

Джерело Liga