Субота, 15 червня 2024 року

Висувні механізми для ящиків: види направляючих, як вибрати

Читать на русском

меб1

Меблі з висувними механізмами для полиць та ящиків відрізняються високою функціональністю, зручністю, місткістю. Вони не займають зайвого місця, з їх допомогою можна ефективно організовувати домашні системи зберігання.

На сайті інтернет-магазину Viyar можна легко підібрати якісні направляючі для домашніх та офісних меблів за доступною ціною. У нашому онлайн-каталозі ви обов'язково підберете висувний механізм із потрібними характеристиками.

Якими бувають висувні механізми для ящиків

Висувні механізми для ящиків від ВіЯр представлені різними варіантами. У цій статті детальніше розповімо їхні нюанси та плюси.

Роликові

Основною перевагою роликових направляючих є доступна ціна. Вони мають просту конструкцію та, як правило, висуваються не повністю. Особливістю вважається шумне висування ящиків - про беззвучну експлуатацію таких меблів можна забути. Крім того, у висувні ящики з роликовими направляючими не можна класти важкі речі: максимальне завантаження не повинно перевищувати 20 кілограмів.

Метабокси

меб2

Це вдосконалений варіант роликового механізму, оснащений двома симетричними металевими боковинами. Іноді він комплектується задньою стінкою із ламінованої ДСП та фасадом, кріплення яких можна регулювати.
Метабокси менше шумлять при висуванні, ніж роликові направляючі, і витримують велике навантаження (до 25 кілограмів).

Кулькові або телескопічні

Значно перевершують роликові механізми за експлуатаційними характеристиками та ціною. Мають такі переваги:

  • ящики та полиці з телескопічними механізмами висуваються повністю;
  • кулькові направляючі стійкі до зносу та забезпечують плавний безшумний хід;
  • меблі з такими механізмами здатні витримувати значні навантаження - до 60 кілограмів;
  • кулькові висувні системи досить прості у встановленні.

меб3

Тандембокси

Це дійсно преміальні механізми для висувних ящиків, розроблені на базі кулькових моделей, але більш просунуті. Вони складаються з двох металевих боковин з вбудованими направляючими.
Тандембокси забезпечують плавний безшумний хід, повністю висуваються, витримують навантаження до 65 кілограм. Їх відрізняє простий монтаж та легкість регулювання.

Де можна замовити висувні системи з доставкою по Україні?

Якісна фурнітура - це запорука функціональності, довговічності та зручності меблів. Вибирати її потрібно ретельно та уважно, віддаючи перевагу відомим виробникам та надійним перевіреним постачальникам.

У магазині Viyar ви знайдете великий онлайн-каталог меблів, техніки та фурнітури, у тому числі і висувних механізмів відмінної якості за приємною ціною. Зробити правильний вибір допоможе зручна система пошуку, детально прописані характеристики направляючих, а також кваліфіковані консультації наших фахівців.

Віддавайте перевагу лише якісним матеріалам та втілюйте у реальність усі свої дизайнерські задумки для кухні!

Читати по-українські

Выдвижные механизмы для ящиков: виды направляющих, как выбрать

=GX5LioWirJz9zvksBJyBIASZR-n-rs2t5CdWc8zZtsPk_AFvLZjR8OCJ7MRicqUIc4oWC4-ZIyWR6dZkHjsajvj_KvINR3ZMcqmJg3lJTDyxWQwI_HbdVM3zjP0FStjd9xX1KVrIw8GzlNHE0Z46G1466-XrnMBFgq8X91S9tNgZ7sg_2LbIcahnL9EC

Мебель с выдвижными механизмами для полок и ящиков отличается высокой функциональностью, удобством, вместительностью. Она не занимает лишнего места, с ее помощью можно эффективно организовывать домашние системы хранения.

На сайте интернет-магазина Viyar можно легко подобрать качественные направляющие для домашней и офисной мебели по доступной цене. В нашем онлайн-каталоге вы обязательно подберете выдвижной механизм с нужными характеристиками.

Какими бывают выдвижные механизмы для ящиков

Выдвижные механизмы для ящиков от ВиЯр представлены разными вариантами. В этой статье детальнее расскажем их нюансы и плюсы.

Роликовые

Основным преимуществом роликовых направляющих является доступная цена. Они имеют простую конструкцию и, как правило, выдвигаются не полностью. Особенностью считается шумное выдвижение ящиков — о беззвучной эксплуатации такой мебели можно забыть. Кроме того, в выдвижные ящики с роликовыми направляющими нельзя класть тяжелые вещи: максимальная загрузка не должна превышать 20 килограммов.

Метабоксы

D_wOmZ8AozkebODR8gpGdA9viteHISSLpPdMR0eDAK_KL-q-PynGHF87S2KXC5tpl66XaOs1qWe4wCNbvYi_Q_zfbSFtDLx9c6vASFdoMt-0v3cwvv6h1eZBWy-bnKxCgUsVmByJv2hsHM55_CxjQ9FOvP-uIy9Xqem_jPCWERLMtFtY23u-yzkIexbD

Это усовершенствованный вариант роликового механизма, оснащенный двумя симметричными металлическими боковинами. Иногда он комплектуется задней стенкой из ламинированной ДСП и фасадом, крепления которых можно регулировать.

Метабоксы меньше шумят при выдвижении, чем роликовые направляющие, и выдерживают большую нагрузку (до 25 килограммов).

Шариковые или телескопические

Значительно превосходят роликовые механизмы по эксплуатационным характеристикам и цене. Обладают следующими преимуществами:

  • ящики и полки с телескопическими механизмами выдвигаются полностью;
  • шариковые направляющие устойчивы к износу и обеспечивают плавный бесшумный ход;
  • мебель с такими механизмами способна выдерживать значительные нагрузки — до 60 килограммов;
  • шариковые выдвижные системы достаточно просты в установке.

T5GTxowqFJ0NRlOm2BF8RAMrp62CCZ6-RWcX-vxwPGwkLhCHsLtOrLmKEvVJ3Ock_p8GGnSStfr0qPieY3n5lm1GCoi8cioBR5oPXH8gUqOnXu_S3GSR3NXSU4RLgHSnDZ6WULSdkbyO9hHC5tsYXS8Mw-4J8FOr4ZF9p0OuGEQ0xsWOHYdcrNd5u4FW

Тандембоксы

Это по-настоящему премиальные механизмы для выдвижных ящиков, разработанные на базе шариковых моделей, но более продвинутые. Они представляют собой две боковины из металла со встроенными направляющими.

Тандембоксы обеспечивают плавный бесшумный ход, полностью выдвигаются, выдерживают нагрузки до 65 килограмм. Их отличает простой монтаж и легкость регулировки.

Где можно заказать выдвижные системы с доставкой по Украине?

Качественная фурнитура — это залог функциональности, долговечности и удобства предметов мебели. Выбирать ее нужно тщательно и внимательно, отдавая предпочтение известным производителям и надежным проверенным поставщикам.

В магазине Viyar вы найдете обширный онлайн-каталогмебели, техники и фурнитуры, в том числе и выдвижных механизмов отличного качества по приятной цене. Сделать правильный выбор вам поможет удобная система поиска, детально прописанные характеристики направляющих, а также квалифицированные консультации наших специалистов.

Отдавайте предпочтение только качественным материалам и воплощайте в реальность все свои дизайнерские задумки для кухни!

Метки: мебельная фабрика

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.