Вибираємо підвіску з діамантами

Читать на русском

Підвіски з діамантами дуже затребувані серед поціновувачів розкоші. Такі камені відмінно поєднуються із золотом та сріблом. Підвіска з діамантом містить оброблений алмаз, який відрізняється винятковою міцністю та стійкістю до зовнішніх впливів. Про красу та твердість алмазів складають легенди, тому кожна дівчина мріє мати їх у своїй колекції. Великий вибір подібних виробів представлений в інтернет-магазині Золотий Вік, який вважається одним із лідерів ювелірної індустрії.

Різновиди підвісок з діамантами

У продажу найчастіше зустрічаються такі різновиди підвісок із діамантами: З білого, жовтого, червоного чи змішаного золота. Вироби із жовтого металу з алмазами здавна вважаються ознаками гарного смаку та любові до розкоші. Срібні. Оскільки срібло та алмази схожі за кольором, ці матеріали чудово поєднуються, утворюючи чудові білі комбінації. Без додаткових вставок. У таких моделях не використовується нічого зайвого, крім основи з дорогоцінного металу та каміння. Найбільш поширеними моделями можна вважати сердечки, декоративні та християнські хрестики. З різним камінням. Це шикарні підвіски з діамантами, де крім алмазів використовуються й інші камені різних кольорів, такі як рубіни, смарагди, сапфіри і т.д. Із золота високої проби. У ювелірних магазинах такі вироби трапляються досить рідко і в основному виготовляються на замовлення. Для особливих випадків. Якщо прикраса має яскравий і химерний дизайн, не варто носити її в поєднанні з казуальним стилем одягу на прогулянці або з діловим костюмом в офісі. Краще одягніть її на вечірку чи особливу святкову подію.

Як правильно вибрати підвіску з діамантами?

Безперечно, вирішальним фактором буде ціна підвіски з діамантами, яку доведеться зіставити з можливостями свого бюджету. Золоті вироби завжди виглядають більш розкішно в порівнянні зі срібними, але молоді дівчата часто віддають перевагу білому металу, що пояснюється демократичними цінниками та більш нейтральним зовнішнім виглядом, який не привертає надто багато уваги. Щодо особливостей дизайну, то тут все індивідуально. Однак не рекомендується використовувати надто масивні та яскраві підвіски з діамантами, як прикраси на кожен день. Залишіть їх для особливих подій, коли грає легка музика і ллється шампанське, а прекрасні пані демонструють найкращі прикраси та елементи гардеробу.

Читати по-українські

Выбираем подвеску с бриллиантами

Подвески с бриллиантами очень востребованы среди ценителей роскоши. Такие камни отлично сочетаются с золотом и серебром. Подвеска с бриллиантом содержит обработанный алмаз, который отличается исключительной прочностью и устойчивостью к внешним воздействиям. О красоте и твердости алмазов слагают легенды, поэтому каждая девушка мечтает иметь их в своей коллекции. Большой выбор подобных изделий представлен в интернет-магазине Золотой Век, который считается одним из лидеров ювелирной индустрии.

Разновидности подвесок с бриллиантами

В продаже чаще всего встречаются такие разновидности подвесок с бриллиантами:

  1. Из белого, желтого, красного или смешанного золота. Изделия из желтого металла с алмазами издавна считаются признаками хорошего вкуса и любви к роскоши.
  2. Серебряные. Поскольку серебро и алмазы похожи по цвету, эти материалы прекрасно сочетаются, образуя чудесные белоснежные комбинации.
  3. Без дополнительных вставок. В таких моделях не используется ничего лишнего кроме основы из драгоценного металла и камней. Наиболее распространенными моделями можно считать сердечки, декоративные и христианские крестики.
  4. С разными камнями. Это шикарные подвески с бриллиантами, где кроме алмазов используются и другие камни разных цветов, такие как рубины, изумруды, сапфиры и т. д. Такое украшение сделает вас неотразимой и подчеркнет высокий социальный статус.
  5. Из золота высокой пробы. В ювелирных магазинах такие изделия встречаются довольно редко и в основном изготавливаются под заказ.
  6. Для особых случаев. Если украшение обладает ярким и вычурным дизайном, не стоит носить его в сочетании с казуальным стилем одежды на прогулке или с деловым костюмом в офисе. Лучше оденьте его на вечеринку или особое праздничное событие.

Как правильно выбрать подвеску с бриллиантами?

Несомненно, решающим фактором будет цена подвески с бриллиантами, которую придется сопоставить с возможностями своего бюджета. Золотые изделия всегда выглядят более роскошно по сравнению с серебряными, но молодые девушки часто отдают предпочтение белому металлу, что объясняется демократичными ценниками и более нейтральным внешним видом, который не привлекает слишком много внимания. Что касается особенностей дизайна, то здесь все индивидуально. Однако не рекомендуется использовать слишком массивные и яркие подвески с бриллиантами в качестве украшений на каждый день. Оставьте их для особых событий, когда играет легкая музыка и льется шампанское, а прекрасные дамы демонстрируют лучшие украшения и элементы гардероба.