Неділя, 19 травня 2024 року

Вчені дослідили, які риси характеру собаки переймають від своїх власників

Дослідники проаналізували більше тридцяти наукових статей, що стосуються взаємин між собаками та їх власниками.

filestoragetemp-81

Наукове дослідження вчених з Інституту історії людства імені Макса Планка в Німеччині підтверджує вислів про те, що власники собак поступово стають схожими на своїх вихованців. За дослідженням, опублікованим у виданні Daily Mail, власники, які мають гарні стосунки зі своїми собаками, виявилися мають подібні риси особистості до своїх тварин.

“На основі цих результатів вчені припустили, що відкритість і поступливість собак можуть бути рисами, які сприяють легшому встановленню соціальних взаємодій між людиною та твариною, особливо в тих випадках, коли власник не володіє цими рисами”, – йдеться у повідомленні.
Дослідники встановили, що функціональні стосунки собак із їх господарями можуть бути пов’язані з рядом рис характеру тварин. Серед таких рис можна виділити рівень енергії, прихильність, інтелект, відкритість, поступливість, чуйність та навчання.

Проте, проблемні стосунки з господарями можуть виникати через інші риси характеру собак, такі як асоціальність, територіальність, не підданість дресируванню та потяг до руйнування.

“Цікаво, що вчені також виявили зв’язок між характером власників і поведінкою їхніх собак. Зокрема, власники, які проявляли ознаки невротичності та були менш схильні слухати думку інших, мали схильність мати більш агресивних домашніх улюбленців. З іншого боку, власники, які були дуже прив’язані до своїх тварин, відчували тривогу при розлуці з ними”, – йдеться у дослідженні.
Джерело: ПІК

Метки: собаки

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.