Вашому волоссю потрібна маска: як це зрозуміти?

Інтенсивне зволоження, живлення, природний блиск — це результат роботи якісної маски для волосся. Такий догляд необхідний на постійній основі. Наносити засіб потрібно приблизно раз на тиждень чи 10 днів. На yves-rocher.ua ви можете купити маску для волосся, яка зробить ваші локони привабливими та здоровими надовго.
маска для волос

3 причини наносити маску

Маска — це не додатковий бонус до щотижневих СПА-процедур вдома. Насправді цей догляд необхідний вашому волоссю, щоб:

  • живити локони — у складі обов’язково присутні рослинні олії, ліпіди та мінеральні речовини для покращення загального стану волосся;
  • захистити його від негативного впливу навколишнього середовища — особливо цього потребують кінчики, що під впливом УФ-променів, пилу, температури стають сухими;
  • надати естетичної привабливості — локони отримують природний блиск, стають шовковистими та слухняними.

Деякі маски спеціально розраховані на підтримку насиченого кольору. Якщо ви постійно намагаєтеся вивести волосся з розкішного шоколадного у рудий, маска їх врятує.

Коли вашому волоссю потрібна маска?

Волосся навіть своїм виглядом натякає про необхідність змінити догляд. Маска не працює сама по собі — потрібний комплекс засобів (кондиціонер, шампунь, бальзам). Проте на недостатню кількість корисних речовин вказують:

  • сухість та схильність до ламкості;
  • посіченість кінчиків;
  • швидке забруднення волосся;
  • відсутність блиску;
  • зменшення звичного об’єму.

Якщо волосся втрачає пігмент, теж варто додати до постійного догляду маски. Не забувайте і про використання термозахисних засобів, кондиціонерів або олій. Лише маска не здатна перекрити всі проблеми волосся, проте вона вважається найбільш концентрованим та ефективним засобом із догляду за волоссям.

Серед робочих інгредієнтів обирайте ромашку, календулу, авокадо, жожоба. Ці речовини краще впливають на живлення та зволоження. Активна формула масок легко проникає у структуру волосся, відновлює захисні функції та поповнює запас корисних речовин.

Метки: маски для волосся