Субота, 15 червня 2024 року

Ваш надійний помічник для прибирання будинку: чому варто купити робот-пилосос Rowenta

Читать на русском

Технології розвиваються стрімкими темпами. Смартфони та "розумні" телевізори давно стали звичними атрибутами сучасного будинку. А холодильники навчилися нагадувати господарям необхідність купити ті чи інші продукти.

Дібрався прогрес і до сфери клінінгу. Якщо раніше господарям доводилося витрачати практично всю суботу на миття підлоги та витрушування килимів, сьогодні левову частку робіт із підтримання чистоти в будинку може взяти робот-пилосос. Це компактний та високотехнологічний пристрій, який багато в чому здатний замінити людину.

пылесос1

Роботи-пилососи Ровента в Україні: у чому їх ключові переваги

Підтримувати чистоту в будинку можна без зайвих зусиль. Допоможе вам у цьому робот пилосос Ровента , ціна якого в інтернет-магазині Цитрус стартує від 9999 гривень. На замовлення доступні і ще більш дешеві моделі. У чому ключові переваги роботів-пилососів Rowenta:

 • Працює безшумно

Пристрій не заважає вам відпочивати та займатися своїми справами. Ви можете запустити його в будь-який час, не турбуючись про те, що він розбудить дитину або налякає домашніх тварин.

 • Широкий набір функцій та опцій

Роботизовані прибиральники Ровента навчилися адаптуватися до різних типів підлог. Він прибирає сміття та пил на килимах, ламінаті, паркеті, плитці та інших поверхнях, змінюючи швидкість та інтенсивність роботи залежно від забруднення. У каталозі виробника представлені моделі для сухого та вологого збирання, а також універсальні пристрої.

 • Датчики для створення тривимірних карт та орієнтації у просторі

Робот-пилосос Rowenta укомплектований численними сенсорами, які дозволяють йому виявляти перешкоди та уникати зіткнень з меблями, стінами, сходами та іншими об'єктами. Він також може розпізнавати порожні простори та не падати з висоти. Він сам складає план кожної кімнати і пересувається оптимальними маршрутами, щоб не пропустити жодну порошинку.

 • Варіативність дистанційного керування

Виробник розробляє інтуїтивно зрозумілі програми для смартфонів. Також керувати роботом-пилососом Ровента можна за допомогою голосових команд. Просто покличте його, якщо випадково розсипали котячий корм або пролили сік на паркет.

пылесос2

Як вибрати робот-пилосос Rowenta для свого житла

Передусім необхідно визначитися, вам потрібен робот або звичайний пилосос. Робот добре почувається у більш просторих приміщеннях з відкритим плануванням, де немає нагромадження меблів, килимів та інших предметів домашнього інтер'єру.

Інші важливі моменти при виборі:

 1. Тип прибирання – вологе, сухе, комбіноване;
 2. Тип поверхонь – якщо в будинку є килими, купуйте робот-пилосос Ровента для прибирання на килимах з довгим або коротким ворсом;
 3. Ємність батареї – визначає час автономної роботи без підзарядки. У великі будинки купують роботи-пилососи з максимальною ємністю, які виконують капітальне прибирання за кілька годин;
 4. Док-станція – цей модуль використовується для підзарядки, вивантаження сміття, очищення фільтруючих елементів та ротаційних щіток;
 5. Додатковий функціонал. Недорогі роботи-пилососи лише прибирають. Більш просунуті пристрої очищають та іонізують повітря в приміщенні, зволожують його та видаляють алергени. Функція ультразвукового очищення використовується для видалення забруднень.

Звичайно ж, робити таку дорогу покупку рекомендують у продавців, що добре себе зарекомендували. Наприклад, в інтернет-магазині "Цитрус" зможете замовити робот-пилосос Rowenta онлайн з доставкою по Україні. Є можливість оформлення кредиту або розстрочки безпосередньо на сайті.

Читати українською

Ваш надежный помощник для уборки дома: почему стоит купить робот-пылесос Rowenta

Технологии развиваются стремительными темпами. Смартфоны и “умные” телевизоры давно стали привычными атрибутами современного дома. А холодильники научились напоминать хозяевам о необходимости купить те или иные продукты. 

Добрался прогресс и до сферы клининга. Если раньше хозяевам приходилось тратить практически всю субботу на мытье полов и вытряхивание ковров, сегодня львиную долю работ по поддержанию чистоты в доме может взять робот-пылесос. Это компактное и высокотехнологичное устройство, которое во многом способно заменить человека.

пылесос1

Роботы-пылесосы Ровента в Украине: в чем их ключевые преимущества

Поддерживать чистоту в доме можно без лишних усилий. Поможет вам в этом робот пылесос Ровента, цена которого в интернет-магазине “Цитрус” стартует от 9999 гривен. По предзаказу доступны и еще более дешевые модели. В чем же ключевые преимущества роботов-пылесосов Rowenta:

 • Работает бесшумно

Устройство не мешает вам отдыхать и заниматься своими делами. Вы можете запустить его в любое время суток, не беспокоясь о том, что он разбудит ребенка или напугает домашних животных.

 • Широкий набор функций и опций

Роботизированные уборщики Ровента научились адаптироваться к разным типам полов. Он убирает мусор и пыль на коврах, ламинате, паркете, плитке и других поверхностях, меняя скорость и интенсивность работы в зависимости от загрязнения. В каталоге производителя представлены модели для сухой и влажной уборки, а также универсальные устройства.

 • Датчики для создания трехмерных карт и ориентации в пространстве

Робот-пылесос Rowenta укомплектован многочисленными сенсорами, которые позволяют ему обнаруживать препятствия и избегать столкновений с мебелью, стенами, лестницами и другими объектами. Он также может распознавать пустые пространства и не падать с высоты. Он сам составляет план каждой комнаты и передвигается по оптимальным маршрутам, чтобы не пропустить ни одну пылинку.

 • Вариативность дистанционного управления

Производитель разрабатывает интуитивно понятные приложения для смартфонов. Также управлять роботом-пылесосом Ровента можно при помощи голосовых команд. Просто позовите его, если случайно рассыпали кошачий корм или пролили сок на паркет.

пылесос2

Как выбрать робот-пылесос Rowenta для своего жилища

Прежде всего, необходимо определиться, вам нужен робот или обычный пылесос. Робот хорошо себя чувствует в более просторных помещениях с открытой планировкой, где нет нагромождения мебели, ковров и прочих предметов домашнего интерьера.

Прочие важные моменты при выборе:

 1. Тип уборки – влажная, сухая, комбинированная;
 2. Тип поверхностей – если в доме есть ковры, покупайте робот-пылесос Ровента для уборки на коврах с длинным или коротким ворсом;
 3. Емкость батареи – определяет время автономной работы без подзарядки. В большие дома покупают роботы-пылесосы с максимальной емкостью, которые выполняют капитальную уборку за несколько часов;
 4. Док-станция – этот модуль используется для подзарядки, выгрузки мусора, очистки фильтрующих элементов и ротационных щеток;
 5. Дополнительный функционал. Недорогие роботы-пылесосы только убирают. Более продвинутые устройства очищают и ионизируют воздух в помещении, увлажняют его и удаляют аллергены. Функция ультразвуковой очистки используется для удаления стойких загрязнений.

Конечно же, делать столь дорогостоящую покупку рекомендуют у хорошо себя зарекомендовавших продавцов. Например, в интернет-магазине “Цитрус” сможете заказать робот-пылесос Rowenta онлайн с доставкой по Украине. Имеется возможность оформления кредита или рассрочки прямо на сайте.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.