Неділя, 21 квітня 2024 року

Варіанти надувних басейнів для відпочинку сім’ї

Читать на русском

Відмінним способом додаткової фізичної активності або розслаблення в спекотні дні є наявність басейну у власному саду. Хоча купівля та наповнення його можуть бути витратними, порівнюючи їх із витратами на часті походи в громадські басейни та аквапарки, це може виявитися вигідною інвестицією. Особливо популярним варіантом є надувний басейн, який можна встановити як на ділянці, так і на пляжі. Маленькі розміри у складеному вигляді та легка вага роблять його відмінним вибором для подорожей та встановлення у будь-якому місці відпочинку.

бассейн1

Різновиди надувних басейнів

  • Дитячі басейни
  • Басейни для всієї родини

Дитячі надувні басейни призначені в основному для найменших користувачів. Вони є найдоступнішим варіантом серед усіх портативних басейнів. Їх можна встановити лише за кілька хвилин і зняти так само швидко.

Однак на ринку представлені також моделі від брендів Bestway та Intex, які ідеально підходять для всієї родини.

Дитячі надувні басейни

Наприклад, модель Bestway 51132 - ідеальне рішення для дитячого літнього відпочинку. Яскраве забарвлення сподобається і маленьким дівчаткам, і хлопчикам. Вбудовані надувні оглядові вікна додадуть цікавості та веселощів під час купання. Батькам також буде зручно стежити за іграми своїх дітей у басейні через ці вікна.

Великі та міцні стінки, а також м'яке надувне дно забезпечать безпеку та комфорт під час купання. Басейн обладнаний надійними силіконовими клапанами, які запобігають здуванню під час використання, а також дренажним клапаном для швидкого та легкого зливу води.

У теплу пору року басейн можна наповнювати водою для купання, а в холодну пору використовувати як ігровий манеж.

бассейн2

Надувні басейни для всієї родини

Надувна модель Bestway 57376 підійде для невеликої родини, яка хоче насолоджуватися літнім відпочинком. Розмір виробу становить 396 на 84 см, а вага в упаковці – 17 кг, тому ви легко можете брати басейн у подорожі і, користуючись інструкцією, встановлювати не більше ніж за півгодини.

Три шари армованого ПВХ роблять матеріал виробу максимально зносостійким і не схильним до проколів, а надувне кільце бортів підтримує всю конструкцію і робить стійкою до ваги людей.

бассейн3

Як встановити надувний басейн?

Ви можете встановити домашній басейн самостійно, користуючись інструкцією з комплекту.

Переконайтеся, що поверхня досить тверда і не містить елементів, які можуть пошкодити басейн. У магазинах, що пропонують надувні басейни, можна купити спеціальний килимок, який укладають під басейн.

Як доглядати за надувним басейном?

Домашній басейн вимагає дбайливого поводження та догляду, який продовжить його термін служби. Варто запам'ятати такі моменти:

  • Басейн повинен бути заповнений водою приблизно на 80% – це запобігатиме деформації та надмірному затопленню навколишнього ґрунту.
  • Воду у басейні слід регулярно фільтрувати, тоді резервуар можна наповнювати раз на сезон. Під час використання фільтра не користуйтеся басейном.
  • Регулюйте pH води, дезінфікуйте її та захищайте воду та резервуар від водоростей. Перед використанням хімікатів рівень pH води слід перевіряти щотижня. Якщо він надто низький або надто високий, використовуйте відповідний препарат для корекції. Проводьте дезінфекцію переважно увечері, використовуючи спеціалізовані таблетки чи гранули. Дотримуйтесь дозування на упаковці.

Власний надувний басейн урізноманітнить ваш відпочинок і подарує багато емоцій дорослим та дітям.

Читати українською

Варианты надувных бассейнов для отдыха семьи

Отличным способом дополнительной физической активности или расслабления в жаркие дни является наличие бассейна в собственном саду. Хотя покупка и наполнение его могут быть затратными, сравнивая их со затратами на частые походы в общественные бассейны и аквапарки, это может оказаться выгодной инвестицией. Особенно популярным вариантом является надувной бассейн, который можно установить как на участке, так и на пляже. Маленькие размеры в сложенном виде и легкий вес делают его отличным выбором для путешествий и установки в любом месте отдыха.

бассейн1

Разновидности надувных бассейнов

  • Детские бассейны
  • Бассейны для всей семьи

Детские надувные бассейны предназначены в основном для самых маленьких пользователей. Они являются самым доступным вариантом среди всех портативных бассейнов. Их можно установить всего за несколько минут и снять так же быстро.

Однако на рынке представлены также модели от брендов Bestway и Intex, которые идеально подходят для всей семьи.

Детские надувные бассейны

Например, модель Bestway 51132 – идеальное решение для детского летнего отдыха. Яркая расцветка понравится и маленьким девочкам, и мальчикам. Встроенные надувные смотровые окна добавят интересности и веселья во время купания. Родителям также будет удобно следить за играми своих детей в бассейне через эти окна.

Большие и прочные стенки, а также мягкое надувное дно обеспечат безопасность и комфорт во время купания. Бассейн оборудован надежными силиконовыми клапанами, которые предотвращают сдувание во время использования, а также дренажным клапаном для быстрого и легкого слива воды.

В теплое время года бассейн можно наполнять водой для купания, а в холодное время использовать как игровой манеж.

бассейн2

Надувные бассейны для всей семьи

Надувная модель Bestway 57376 подойдет для небольшой семьи, которая хочет наслаждаться летним отдыхом. Размер изделия составляет 396 на 84 см, а вес  в упаковке – 17 кг, поэтому вы легко можете брать бассейн  путешествия и, пользуясь, инструкцией, устанавливать не более, чем за полчаса.

Три слоя армированного ПВХ делают материал изделия максимально износостойким и не подверженным проколам, а надувное кольцо бортов поддерживает всю конструкцию и делает устойчивой к весу людей.

бассейн3

Как установить надувной бассейн?

Вы можете установить домашний бассейн самостоятельно, пользуясь инструкцией из комплекта. 

Убедитесь, что поверхность достаточно твердая и не содержит элементов, которые могут повредить бассейн. В магазинах, предлагающих надувные бассейны, можно купить специальный коврик, который укладывают под бассейн.

Как ухаживать за надувным бассейном? 

Домашний бассейн требует бережного обращения и ухода, который продлит его срок службы. Стоит запомнить следующие моменты:

  • Бассейн должен быть заполнен водой примерно на 80% – это предотвратит деформацию и чрезмерное затопление окружающего грунта.
  • Воду в бассейне следует регулярно фильтровать, тогда резервуар можно наполнять раз в сезон. При использовании фильтра не пользуйтесь бассейном.
  • Регулируйте pH воды, дезинфицируйте ее и защищайте воду и резервуар от водорослей. Перед использованием химикатов уровень pH воды следует проверять раз в неделю. Если он слишком низкий или слишком высокий, используйте соответствующий препарат для коррекции. Проводите дезинфекцию предпочтительно вечером, используя специализированные таблетки или гранулы. Соблюдайте дозировку, указанную на упаковке.

Собственный надувной бассейн разнообразит ваш отдых и подарит много эмоций взрослым и детям.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.