В якому регіоні вибрати будинок на Кіпрі

Читать на русском

Кіпр – острівна держава у Середземному морі з м'яким субтропічним кліматом. Славиться античними пам'ятками, ровесниками Гомера, чудовою національною кухнею та сприятливими умовами інвестування. Острів входить до п'ятірки найбезпечніших держав і гарний як для життя, так і для бізнесу. Купівля нерухомості дає право власнику та найближчій родині на отримання ПМП.
дом на Кипре

 

Як купити будинок безпечно та вигідно

Всі переваги Кіпру забезпечили стабільне зростання попиту на нерухомість та високий показник повернення інвестицій. Купівля будинку – серйозна справа, яку краще доручити спеціалістам SPM Real Estate. Широкий вибір вілл та чудові умови співпраці запропоновані на https://spm.estate/cyprus-villy-doma – це офіційний сайт компанії. Експерти з багаторічним досвідом підберуть найкращий варіант, що відповідає вашим цілям, бажанням та бюджету.

Ви можете купити будинок і щасливо жити в райському куточку з 330 сонячними днями на рік, отримати ПМП та використовувати віллу в комерційних цілях. Наприклад, здавати в оренду у високий сезон із квітня по листопад. У такому разі команда експертів SPM Real Estate підготує для вас бізнес-проект із аналізом ринку, прорахунком ризиків та побудовою прогнозу. Це сервіс, доведений до досконалості: оперативність, ефективність, юридична бездоганність.

Особливості регіонів Кіпру

Чудовий клімат та неймовірна атмосфера властиві кожному куточку легендарного острова. Але є деякі особливості, які варто врахувати, приступаючи до вибору будинку:

 • Нікосія – столиця Кіпру. Важливий торговий та промисловий центр із п'ятьма Університетами.
 • Лімасол – друге місто країни, розташоване на березі затоки. Культурний, економічний та фінансовий центр. У ньому проводяться десятиденний карнавал, Винний фестиваль та інші привабливі для туристів події.
 • Ларнака - третє за величиною місто з портом, неподалік - головний аеропорт Кіпру. Багато християнських та мусульманських святинь.
 • Пафос – входить до списку Всесвітньої культурної та природної спадщини ЮНЕСКО. Розташований на узбережжі з визначними пам'ятками, готелями, ресторанами.
 • Айя-Напа – найбільший туристичний курорт Кіпру, визнаний Оксфордською бізнес-асамблеєю одним із найкращих. Має нагороди та сертифікати інвестиційної та інноваційної привабливості.
 • Поліс – невелике містечко, відоме рибними ярмарками та змаганнями яхтсменів. Знаходиться неподалік заповідника з купальною Афродіти.
 • Паралімні – найбільше місто свого округу. Стоїть на височині за 3 кілометри від узбережжя.
 • Протарас – тихий сімейний курорт із віллами, апартаментами, ресторанами. Знаменитий чудовими піщаними пляжами.

Вибирати місто варто в залежності від мети покупки вілли. Одне краще для сімейного життя, інше максимально привабливе для туристів, у третьому вирує бізнес різних сфер індустрії. Усі нюанси регіонів досконало знають експерти компанії SPM Real Estate та рекомендують своїм клієнтам найкращі варіанти.

Читати по-українські

 

В каком регионе выбрать дом на Кипре

Кипр – островное государство в Средиземном море с мягким субтропическим климатом. Славится античными достопримечательностями, ровесниками Гомера, превосходной национальной кухней и благоприятными условиями инвестирования. Остров входит в пятерку самых безопасных государств и хорош как для жизни, так и для бизнеса. Покупка недвижимости дает право владельцу и ближайшей семье на получение ПМЖ.

дом на Кипре

Как купить дом безопасно и выгодно

Все преимущества Кипра обеспечили стабильный рост спроса на недвижимость и высокий показатель возврата инвестиций. Покупка дома – серьезное дело, которое лучше поручить специалистам SPM Real Estate. Широкий выбор вилл и превосходные условия сотрудничества предложены на https://spm.estate/cyprus-villy-doma – это официальный сайт компании. Эксперты с многолетним опытом подберут наилучший вариант, соответствующий вашим целям, желаниям и бюджету.

Вы можете купить дом и счастливо жить в райском уголке с 330 солнечными днями в году, получить ПМЖ и использовать виллу в коммерческих целях. Например, сдавать в аренду в высокий сезон с апреля по ноябрь. В таком случае команда экспертов SPM Real Estate подготовит для вас бизнес-проект с анализом рынка, просчетом рисков и построением прогноза. Это сервис, доведенный до совершенства: оперативность, эффективность, юридическая безупречность.

Особенности регионов Кипра

Чудесный климат и невероятная атмосфера свойственны каждому уголку легендарного острова. Но есть некоторые особенности, которые стоит учесть, приступая к выбору дома:

 • Никосия – столица Кипра. Важный торговый и промышленный центр с пятью Университетами.
 • Лимассол – второй город страны, расположенный на берегу залива. Культурный, экономический и финансовый центр. В нем проводятся десятидневный карнавал, Винный фестиваль и другие привлекательные для туристов события.
 • Ларнака – третий по величине город с портом, недалеко – главный аэропорт Кипра. Много христианских и мусульманских святынь.
 • Пафос – входит в список Всемирного культурного и природного наследия ЮНЕСКО. Расположен на побережье с достопримечательностями, отелями, ресторанами.
 • Айя-Напа – крупнейший туристический курорт Кипра, признанный Оксфордской бизнес-ассамблеей одним из лучших. Обладает наградами и сертификатами инвестиционной и инновационной привлекательности.
 • Полис – небольшой городок, известный рыбными ярмарками и состязаниями яхтсменов. Находится невдалеке от заповедника с купальней Афродиты.
 • Паралимни – крупнейший город своего округа. Стоит на возвышенности в 3 километрах от побережья.
 • Протарас – тихий семейный курорт с виллами, апартаментами, ресторанами. Знаменит великолепными песчаными пляжами.

Выбирать город стоит зависимости от цели покупки виллы. Один лучше для семейной жизни, другой максимально привлекателен для туристов, в третьем кипит бизнес различных сфер индустрии. Все нюансы регионов в совершенстве знают эксперты компании SPM Real Estate и рекомендуют своим клиентам наилучшие варианты.