В Порошенка вимагають повної інформації про переговори з РФ, у Вакарчука — скликання закритого засідання Ради

Опозиційні до чинної влади партії увечері 1 жовтня відреагували на приєднання України до «формули Штайнмайера».

У заяві партії «Голос» вимагається проведення закритого засідання парламенту. На ньому президент Володимир Зеленський повинен пояснити, який документ підписано в Мінську, а також на які поступки готовий піти президент у питанні досягнення миру.

 

З наявної інформації неможливо зрозуміти: хто і яких домовленостей досягнув з країною-агресором під виглядом реалізації неіснуючої «формули Штайнмаєра», — заявили у «Голосі».

 

Інша опозиційна партія, «Європейська солідарність», у відповідь на сьогоднішні новини щодо «формули Штайнмайера» наполягає, що спочатку мають бути вирішені безпекові питання і лише потім — політичні.

Погодившись на так звану формулу Штайнмаєра, Україна зріклася власної дорожньої карти виконання Мінська, логіка якої була свого часу підтримана Німеччиною, Францією і США, — йдеться в заяві цієї політичної сили.

За логікою партії Петра Порошенка, міняти ці блоки місцями — це пастка, яка може вільно чи невільно вивести на шлях капітуляції.

 

Нагадаємо, що увечері в Києві почалися протести проти приєднання до «формули Штайнмайера».

Источник: Ракурс

https://racurs.ua/ua/n127547-v-poroshenka-vymagaut-povnoyi-informaciyi-pro-peregovory-z-rf-u-vakarchuka-sklykannya-zakrytogo.html

Метки: Донбасс, формула Штайнмаера