Вівторок, 16 липня 2024 року

Українцям радять поєднувати Ethernet та PON для стабільного інтернету

Експерт радить під’єднатися до послуг двох інтернет-провайдерів задля стабільного та надійного доступу до мережі.

Член правління Інтернет асоціації України (ІнАУ) Олександр Арутюнян рекомендує користувачам, чия діяльність залежить від стабільного інтернет-з’єднання, під’єднатися до двох провайдерів, що працюють за різними технологіями. Про це він повідомив у коментарі для LIGA.net.
За словами експерта, оптимальним варіантом є поєднання послуг провайдерів, що використовують технології Ethernet та PON. Це особливо актуально в умовах можливих віялових відключень електроенергії.
«На сьогодні вартість інтернету в Україні настільки низька, що кожна людина, яка залежить від віддаленого навчання або роботи, має мати двох провайдерів, які працюватимуть за обома технологіями», – зазначив Арутюнян.

Експерт також звернув увагу на економічний аспект питання. За його словами, у великих містах провайдерам вигідніше використовувати наявні Ethernet-мережі, ніж розбудовувати нову інфраструктуру PON. Це пов’язано з високою вартістю технології PON та сумнівами щодо її довгострокової необхідності після стабілізації енергопостачання.
Арутюнян додав, що багато провайдерів, які працюють на основі Ethernet-технології, вже забезпечують свої мережі джерелами безперебійного живлення. Це робить перехід на PON менш доцільним з погляду забезпечення стабільного інтернет-зв’язку.

Метки: відключення, Интернет, провайдер

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.