У Німеччині розповіли, коли буде готова система IRIS-T для України

Виробництво найсучаснішої ППО ще триває.

Німеччина закінчує виробництво сучасної системи протиповітряної оборони IRIS-T для України, вона може бути готова у серпні, повідомила міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

IRIS

«Наша проблема, як і у багатьох європейських держав, полягає у тому, що у запасах є не все, що потрібно Україні. Тому ми відправимо в Україну, наприклад, IRIS-T - одну з найсучасніших систем протиповітряної оборони, яка нині знаходиться лише на стадії виробництві та, сподіваюся, буде готова наприкінці літа», - цитує міністерку DW.

 

Бербок вважає, що перевага підтримки партнерами України у тому, що вона надається спільно, усією міжнародною спільнотою та країнами НАТО. Партнери можуть закривати потреби України залежно від власних можливостей.

«Ми поєднуємо нашу підтримку з підтримкою, яку надають інші, тому що в деяких категоріях у нас не все є в запасі. Наприклад, разом із Нідерландами ми поставляємо гаубиці. Частково ми намагаємося отримати боєприпаси в інших країнах, бо ми не маємо потрібних. Усі мають дивитися, де можна зробити більше», - пояснила вона.

За словами міністерки, Німеччина постійно перевіряє, що ще можна зробити для підтримки України.

Західна зброя бере участь в обороні України. Але підтримка її роботи на фронті – серйозний біль голови для української армії. Відповідно до стандартів НАТО, боєприпаси до всіх артилерійських установок, отриманих Україною від іноземних партнерів, мають бути взаємозамінними, але на практиці це не так.

Джерело ZN.ua

 

Метки: IRIS-T, Німеччина