У Нафтогаза проблеми с Приват24: в компанії пояснили, як діяти, якщо дублюються рахунки

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" повідомила про те, що у мобільному застосунку "Приват24" можуть дублюватися рахунки за природний газ. Клієнтам пояснили, як діяти у таких випадках.

Про це представники "Нафтогазу" повідомили на сторінці компанії у Facebook.

Із проханням пояснити, як діяти у випадку, коли в Приват24 продубльовано однакові рахунки, звернувся один з клієнтів компанії. Він спитав, чи є різниця, за яким рахунком потрібно платити.

 

"Доброго дня. Мені на Приват24 приходять два однакові рахунки — від Нафтогазу та Нафтогазу Чернівці. За яким рахунком платити?" — йдеться у повідомленні.

У "Нафтогазі" порадили переглянути дані про стан власного рахунку через інші онлайн-сервіси компанії. Зокрема, особистий кабінет, чат-боти GASUA у Viber/Telegram чи Messenger у Facebook. Також можна уточнити інформацію за номером телефону контакт-центру за посиланням.

У компанії пояснили, уточнення даних за комунальним рахунком допоможе надалі уникнути плутанини. Там зауважили, що саме на сторонніх сервісах можуть бути некоректні відомості.

"Оскільки інформація на сторонніх сервісах може містити некоректну інформацію. Це допоможе уникнути плутанини щодо нарахувань та здійснених оплат", — зазначили представники компанії.

Також порадили звернутися до онлайн-підтримки застосунку "Приват 24". Там можуть допомогти підкоригувати шаблони для швидкої оплати рахунків за спожите "блакитне паливо".

Screenshot (10)

 

Метки: Нафтогаз