У Києві безперешкодно орудує банда викрадачів автомобілів під “дахом” прокуратури

У столиці вже два роки тягнеться судовий процес про викрадення автомобіля: зі справи, яку розслідувала Солом'янська прокуратура, зникли імена організаторів – подружжя Ханасів. Про це пише сайт Стопкор.

Як розповідають журналісти-розслідувачі, схема викрадення авто пов’язана не з угоном, а з орендою.
«Взяли іномарку в оренду, замінили номери, переоформили і перепродали новому "власнику". Саме за такою нехитрою схемою у столичному регіоні роками промишляє банда автовикрадачів, яку пов’язують із "бізнесменом" Геннадієм Ханасом. Та попри те, що зловмисників неодноразово ловили за руку, їм щоразу вдається вийти сухими з води. Чому справа про крадіжку автівки зникла у Солом’янській прокуратурі і до чого тут прокурор-"герой" Безкоровайний?
Два роки тому мережу сколихнула історія киянина Антона Дияка, який став жертвою викрадачів авто. Чоловік сам відстежив свою "Шкоду Октавію" у місті, от тільки машина мала вже інші номери та нового "власника" у документах. Як з’ясувалось, автівку без відома законного господаря переоформили за фальшивим договором купівлі-продажу, причому "продавцем" виступила дружина столичного підприємця Геннадія Ханаса Інна, а покупцем – сусід подружжя».
Далі більше…
«Потерпілий Дияк, який розшукав своє авто та одного з імовірних крадіїв у Києві, одразу ж викликав на місце події правоохоронців, а також запросив двох незалежних свідків і журналістів. А от горе-кермувальник одразу ж почав телефонувати Ханасу. Спільними зусиллями киянам вдалося змусити поліцію вилучити автомобіль та накласти на нього арешт.
Саму справу спрямували до Солом’янської прокуратури, де з неї за дивним збігом обставин зникли прізвища організаторів – Геннадія та Інни Ханас, а їхній сусід-покупець краденого авто перетворився на… жертву злочину».
Журналісти звертають увагу на те що заступником прокурора у цьому районі працює славнозвісний Богдан Безкоровайний.
Він «на початку повномасштабного вторгнення рф потрапив у гучний скандал, коли намагався втекти за кордон через пункт пропуску "Краковець", підкупивши працівника ДПСУ. Із собою "герой"-прокурор мав зброю, ювелірні вироби та 40 тисяч доларів готівкою».
А далі, як пише Стопкор," за даними ЗМІ, це – не поодинокий випадок: Геннадій Ханас, який є засновником двох київських компаній (ТОВ "Ханас" та ТОВ "Київрембуд-ХХІ"), систематично займається переоформленням чужих машин у Луцьку, користуючись офісами підставних фірм.
Цікаво, що всі повідомлення у ЗМІ про цей інцидент таємничим чином "випарувались" з новинних сайтів, проте інтернет усе пам’ятає.
Публікації про справу Ханаса зникли зі сторінок, але залишились у кеші пошуковиків».
Справа дійшла до суду, але він так і тягнеться два роки, а засідання все переносяться. Наприклад, 27 января 2023 року Солом’янський суд столиці вчергове переніс слухання на прохання прокурора Безкоровайного.