Пʼятниця, 19 квітня 2024 року

Цікаві факти про ставки на спорт

Українські букмекерські контори поступово і впевнено виходять на легітимний ринок, і невдовзі ми очікуємо їх повного припинення тіньової діяльності. Якщо ви цікавитесь спортом і хочете робити ставки на улюблені команди, вам можуть сподобатися ці 8 цікавих фактів про ставки на спорт:

Футбол — найбільш улюблений вид спорту серед беттерів

Наразі найчастіше ставки робляться на футбол. Багато фанатів спостерігають за розвитком ігор від початку сезону і роблять обґрунтовані прогнози, базуючись на своїх знаннях.
Баскетбол — найкращий варіант для початківців
Ті, хто тільки розпочинає робити ставки на спорт, нерідко вибирають баскетбол. Це пов'язано з простотою правил гри та її інтенсивністю, що унеможливлює нудьгу. Крім того, НБА має велику популярність у світі, що спонукає беттерів обрати саме цей вид спорту.

Букмекери завжди отримують прибуток у вересні

Вересень є найбільш прибутковим місяцем для букмекерів, оскільки саме в цей період робляться найбільше ставок у всьому світі. Зазвичай в вересні букмекери заробляють більше, ніж за жовтень і листопад разом. Це пов'язано з тим, що беттери зазвичай економлять гроші влітку, коли відсутні значні спортивні події, і тому накопичують більший капітал до вересня.

Найвищі ставки здійснюються в США

В США середня ставка є найбільшою в світі, що зумовлено достатком громадян, а також тим, що ставки на спорт є складовою американської культури. Проте, порівнюючи середні показники з деякими іншими великими ринками ставок на спорт, середній американський беттер робить близько на 40% більші ставки, ніж беттер у Великобританії.

Навіть найкваліфікованіші беттери виграють близько 50% ставок

Хоча багато людей вірять, що професійні беттери виграють майже дві третини своїх ставок, реальність значно інакша. Навіть професіонали, які заробляють на життя ставками на спорт, виграють від 53% до 55% усіх ставок, які вони роблять. Це показує, що незалежно від кваліфікації або досвіду беттера, неможливо гарантувати прибуток, оскільки ставки на спорт надзвичайно непередбачувані.

Лас-Вегас – столиця ставок на спорт

Лас-Вегас відомий своїми казино та букмекерськими закладами, і ставки на спорт є важливою частиною його галузі розваг. Законодавство США дозволяє ставити на спорт визначеним штатам, але Лас-Вегас залишається основним місцем для цього виду діяльності.

Найбільше нових ставок здійснюється у режимі Live

Букмекери надають можливість робити ставки у двох форматах: прематч та лайв. Прематч - це ставки на спортивні змагання до їх початку, а лайв - ставки під час матчу в реальному часі. Лайв ставки потребують від гравців більше уваги та швидкості реакції. Однак, вони також надають можливість заробити більше грошей і є прекрасним варіантом для перегляду матчів з друзями, дозволяючи робити ставки на матч під час його дивлячись.

Ставки на спорт легалізовані в Україні

Азартний бізнес був легалізований в 2020 році, проте лише один букмекер скористався нагодою придбати українську ліцензію. Це зумовлено тим, що українська букмекерська ліцензія вважається однією з найдорожчих у світі, а українські клієнти, на жаль, не завжди звертають увагу на легальний статус.

Початківці роблять ставки, керуючись емоціями

Багато нових гравців припускаються характерної для початківців помилки: роблять ставки, керуючись своїми емоціями. Емоційні ставки можуть включати ставки на улюблену команду, на гравців з подібними іменами, на тих, чия форма виглядає найвабливіше, і т.д. Хоча ставити за допомогою серця можливо, цього не достатньо для гарантування виграшу. Важливо використовувати аналітичні навички та логіку. Ознайомтеся зі статистикою минулих матчів, дізнайтеся про склад команд, збирайте максимум інформації та тільки після цього робіть обґрунтований вибір. Пам'ятайте, що ваші гроші ставляться на карту.

Метки: бетінг

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.