Цифровізація України: найпростіший шлях купити криптовалюту

Цифровізація в країні відкриває більше можливостей для отримання доходу. Це, своєю чергою, сприяє пошуку нових шляхів купити криптовалюту та заробити на ній. Криптовалютні операції стають все більш популярними серед інвесторів. Вважається, що отримання прибутку від операцій на криптовалютному ринку — найвигідніше рішення додаткового заробітку.

photo_2023-11-29_14-18-44

Криптовалюти завойовують світ традиційних фінансів. Ті, хто зумів оцінити їхні переваги, вже не уявляють інший спосіб отримання доходу. Наразі торгівля на біржах доступна ширшому колу людей, ніж раніше. І дедалі більше біржа криптовалют стає електронною.

Майже неможливо зустріти людину, яка торгує віртуальними грошима, і при цьому проводить моніторинг курсів на папері. По суті, сьогодні кожен може керувати криптовалютним трейдингом. При цьому початковий капітал не повинен бути особливо великим, а знання не потребує університетського диплома.

Для чого потрібні біржі?

Уважно вивчивши топ бірж криптовалют, можна зрозуміти основні напрямки їхньої роботи:

 

Все більше людей віддають перевагу зберіганню своїх заощаджень в криптовалюті. Для них це гаманець, що надійно зберігає гроші. Проте основний прибуток трейдера — торгівля криптовалютними парами.

Аби розуміти, як торгувати на біржі криптовалют, необов'язково мати великий багаж знань у цій галузі. Заробити великі гроші можна за допомогою стратегій, розроблених під певні умови ринку та активу. При вкладенні порівняно невеликої суми, можна заробити в тисячу разів більше. Достатньо лише спостерігати, як змінюється курс криптовалют онлайн.

Які біржі криптовалют існують?

Найбільш популярна криптовалюта сьогодні — біткоїн. Він з'явився першим, досі не втрачає своєї актуальності.
Оскільки з'явилося багато видів активів, з'явилися й біржі, де можна проводити різні фінансові операції. Вибрати найкращу для вас криптовалюту можна на WhiteBIT. Загалом біржі криптовалют для новачків та досвідчених користувачів поділяють за двома напрямками:

  • Майданчики, де можна обміняти криптовалюту на національну валюту та інші цифрові активи;
  • Майданчики, де можна як торгувати, так і обмінювати активи.

Перший варіант зручний у випадку, коли користувач бажає зберігати криптовалюту і чекати на слушний момент для її продажу. Тут можна проводити спекулятивні операції, збільшуючи тим самим свій заробіток.

До другого типу відносять можливості збільшення суми шляхом обміну різних валютних груп та торгівлі. Але жоден зі способів не є точним без отримання практичного досвіду. Тобто, перш ніж розпочинати роботу, слід проаналізувати функції найпопулярніших майданчиків.

Трейдера цікавить надійна біржа криптовалют. Знайти її з перших кроків у роботі в цій галузі реально, якщо детально вивчити всі особливості платформи.

На перших етапах можуть виникати труднощі, а щоб їх уникнути, слід звертати увагу на денний обсяг торгів майданчика, умови поповнення та виведення коштів, кількість криптовалютних пар, їх різноманітність. Ці нескладні критерії допоможуть швидко зорієнтуватися у виборі.