Середа, 19 червня 2024 року

Цифрові монети – як отримати максимальний прибуток?

Читать на русском

крипта1

Ринок цифрових грошей запровадили відносно нещодавно, майже 20 років тому. Ця інноваційна система, яка повністю вписується в актуальні тенденції розвитку фінансового ринку, повністю замінити звичну фіатну систему не змогла, але при цьому набула паралельного досить значного поширення. Цифрові гроші популярні не тільки як платіжний засіб. За рахунок унікальних особливостей таких валют, яких сьогодні існує кілька тисяч, відкрилися круті можливості для пасивного доходу мільйонів людей по всьому світу. Для обміну таких грошей, враховуючи той факт, що вони представлені виключно в електронному форматі, найчастіше використовують криптообмінник. Спеціальні платформи ведуть вузькоспрямовану діяльність, пов'язану з наданням послуг з обміну одного виду грошей на інший у будь-якому форматі. Вибір такої платформи варто робити дуже вибірково, щоб отримувати реальний прибуток, а не збиток, тим більше, щоб не втратити свої активи, адже транзакції з цифровими монетами повернути або скасувати не можна за жодних умов.

Умови обміну крипти в криптообмінниках

Сучасні платформи – це переважно інтернет ресурси. Найчастіше пропонується функціональний сайт, деякі компанії при солідних оборотах коштів розробляють окремо програми для смартфонів. Ці програми дозволяють оптимізувати і в рази прискорити всі процеси при оформленні угоди та її проведенні.

В обміннику криптовалют можна здійснювати транзакції в будь-яких напрямках:

  • системи електронних платежів;
  • електронні фіатні гроші;
  • готівка фіатних грошей;
  • криптовалюти.

Чим більше пропонується можливостей – тим краще. Це правило діє і щодо переліку доступних до обміну валют. Але важливо, щоб на платформі не тільки був заявлений перелік із кількох сотень чи тисяч видів грошей, але щоб по кожному виду був солідний запас резерву. Інакше користувачі не зможу здійснювати обмінні транзакції в потрібних напрямках, сенсу від використання такої платформи не буде.

Як визначити зиск від обміну крипти?

Криптообмінники онлайн - це платформи, за допомогою яких можна здійснювати переведення як з одного свого рахунку на інший, наприклад, біткоїн і нео, біткоїн у гривні, ефір в альткоїни і т.д, так і зі свого рахунку на рахунок іншого власника крипти. Такі платформи не обмежують можливості використання цифрових грошей рамками сервісу, як на багатьох криптовалютних біржах.

Щоб оцінити, наскільки вигідна та чи інша пропозиція, достатньо перевірити пропорційність комісійних зборів та пропонованого курсу на обмін із середньоринковими значеннями. Існує варіант, при якому компанія не виділяє окремим показником комісію, а закладає свій дохід в уже вказаний остаточний курс для користувача. Прораховуйте всі варіанти шляхом простих математичних дій, тому що не виключено, що другий спосіб виявиться вигіднішим, ніж якщо ви окремо бачитимете розмір комісії.

Читати по-українські

Цифровые монеты — как получить максимальную прибыль?

крипта1

Рынок цифровых денег внедрили относительно недавно, почти 20 лет назад. Эта инновационная система, которая полностью вписывается в актуальные тенденции развития финансового рынка, полностью заменить привычную фиатную систему не смогла, но при этом получила параллельное достаточно широкое распространение. Цифровые деньги популярны не только в качестве платежного средства. За счет уникальных особенностей таких валют, которых на сегодняшний день существует несколько тысяч, открылись крутые возможности для пассивного дохода миллионов людей по всему миру. Для обмена таких денег, учитывая тот факт, что они представлены исключительно в электронном формате, чаще всего задействуют криптообменник. Специальные платформы ведут узконаправленную деятельность, сопряженную с предоставлением услуг по обмену одного вида денег на другой в любом предпочтительном формате. Выбор такой платформы стоит делать очень избирательно, чтобы получать реальную прибыль, а не убыток, тем более, чтобы не лишиться своих активов, ведь транзакции с цифровыми монетами вернуть или отменить нельзя ни при каких условиях.

Условия для обмена крипты в криптообменниках

Современные платформы — это преимущественно интернет ресурсы. Чаще всего предлагается функциональный сайт, некоторые компании при солидных оборотах средств разрабатывают отдельно приложения для смартфонов. Эти приложения позволяют оптимизировать и в разы ускорить все процессы при оформлении сделки и ее проведении.

В обменнике криптовалют можно совершать транзакции в абсолютно любых направлениях:

  • системы электронных платежей;
  • электронные фиатные деньги;
  • наличные фиатные деньги;
  • криптовалюты.

Чем больше предлагается возможностей — тем лучше. Это же правило действует и в отношении перечня доступных для обмена валют. Но важно, чтобы на платформе не только был заявлен перечень из нескольких сотен или тысяч видов денег, но чтобы по каждому виду был солидный запас резерва. Иначе пользователи не смогу совершать обменные транзакции в нужных их направлениях, смысла от использования такой платформы не будет.

Как определить выгоду от обмена крипты?

Криптообменники онлайн — это платформы, посредством которых можно осуществлять перевод как с одного своего счета на другой, например, биткоин и нео, биткоин в гривны, эфир в альткоины и т.д, так и со своего счета на счет другого владельца крипты. Такие платформы не ограничивают возможности использования цифровых денег рамками сервиса, как на многих криптовалютных биржах.

Чтобы оценить, насколько выгодно то или иное предложение, достаточно проверить соразмерность комиссионных сборов и предлагаемого курса на обмен со среднерыночными значениями. Существует вариант, при котором компания не выделяет отдельным показателем комиссию, а закладывает свой доход в уже указанный окончательный курс для пользователя. Все просчитывайте все варианты путем простых математических действий, так как не исключено, что второй способ окажется более выгодным, чем если вы отдельно будете видеть размер комиссии.

Метки: криптовалюта, криптообменник

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.