Три головні переваги препаратів дженериків на прикладі стимулятора потенції Малегра

Читать на русском

Тривалий час оригінальна Віагра залишалася єдиним препаратом для лікування проблем з потенцією, адже компанія Пфайзер отримала патент на її виробництво. Цей документ надавав виняткове право для ліків бути присутніми на ринку. Але після закінчення дії патенту фармацевтичні фірми почали випускати дженерики. Такі ліки є незапатентованими аналогами, які отримали підтвердження відповідності вимогам технічного регламенту та відповідають стандартам якості. Один із дженериків оригінальної Віагри – MALEGRA 100 мг, яка виробляється в Індії, а купити її можна в будь-якому місті України, у тому числі у Києві. Такий засіб має відразу три важливі переваги.

№1: Доступна ціна

При виробництві дженерика фармацевтичної компанії не доводиться вкладати там багато коштів у клінічні випробування та отримання патенту, тому собівартість таких ліків набагато нижча за оригінальні препарати. Таким чином, вибираючи Малегру 100 для стимуляції потенції, чоловік може суттєво заощадити. Враховуючи, що результат використання обох варіантів однаковий, це приємна та актуальна економія.

№2: Ефективність

Як і Віагра, MALEGRA 100 мг виготовлена на основі діючої речовини силденафілу цитрат. Його відносять до групи інгібіторів ФДЕ-5, механізм дії яких полягає у блокуванні цього ферменту і, як наслідок, розслаблення гладких м'язів артерій печеристого тіла чоловічого статевого члена. При їх релаксації відбувається приплив крові до пеніса, що й потрібно для стійкої ерекції при сексуальному збудженні.

Особливість і дженерика, і оригінального засобу у тому, що вони діють із першої ж пігулки. А ще:

  • тривалість ефекту 4-6 годин;
  • кратність прийому – 1 таблетка на добу;
  • не потрібно проходити тривалий курс лікування для отримання результату.

№ 3: Можливість купити онлайн

MALEGRA 100 мг доступна не тільки у звичайних аптеках, але й онлайн. Це максимально зручно, особливо для чоловіків, які соромляться проблем з ерекцією. При замовленні в інтернеті не потрібно особисто спілкуватися з продавцем, а посилка з пігулками відправляється ретельно упакованою, щоб ніхто не здогадався про її внутрішній зміст.

Але найголовніше – часто онлайн варіант таблеток MALEGRA 100 мг коштує дешевше, ніж у звичайній аптеці. Адже економія бюджету та відмінна потенція у будь-який час – чудовий союз для будь-якого чоловіка.

 

Читати по-українські

Три главных достоинства препаратов дженериков на примере стимулятора потенции Малегра

Длительное время оригинальная Виагра оставалась единственным препаратом для лечения проблем с потенцией, ведь компания «Пфайзер» получила патент на ее производство. Этот документ давал исключительное право для лекарства присутствовать на рынке. Но после окончания действия патента, фармацевтические фирмы начали выпускать дженерики. Такие лекарства являются незапатентованными аналогами, получившими подтверждение соответствия требованиям технического регламента и отвечающие стандартам качества. Один из дженериков оригинальной Виагры - MALEGRA 100 мг, которая производится в Индии, а купить ее можно в любом городе Украины, в том числе в Киеве. У такого средства есть сразу три важных достоинства.

№ 1: Доступная цена

При производстве дженерика фармацевтической компании не приходится вкладывать там много средств в клинические испытания и получение патента, поэтому себестоимость таких лекарств намного ниже оригинальных препаратов. Таким образом, выбирая Малегру 100 для стимуляции потенции, мужчина может существенно сэкономить. Учитывая, что результат использования обоих вариантов одинаковый, это приятная и актуальная экономия.

№ 2: Эффективность

Как и Виагра, MALEGRA 100 мг изготовлена на основе действующего вещества силденафила цитрат. Его относят к группе ингибиторов ФДЭ-5, механизм действия которых заключается в блокировке этого фермента и, как результат, расслаблении гладких мышц артерий пещеристого тела мужского полового члена. При их релаксации происходит приток крови к пенису, что и нужно для стойкой эрекции при сексуальном возбуждении.

Особенность и дженерика, и оригинального средства в том, что они действуют с первой же таблетки. А еще:

  • продолжительность эффекта 4-6 часов;
  • кратность приема – 1 таблетка в сутки;
  • не требуется проходить длительный курс лечения для получения результата.

№ 3: Возможность купить онлайн

MALEGRA 100 мг доступна не только в обычных аптеках, но и онлайн. Это максимально удобно, особенно для тех мужчин, которые стесняются проблем с эрекцией. При заказе в интернете не нужно лично общаться с продавцом, а посылка с таблетками отправляется тщательно упакованной, чтобы никто не догадался о ее внутреннем содержании.

Но самое главное – часто онлайн вариант таблеток MALEGRA 100 мг обходится дешевле, чем в обычной аптеке. А ведь экономия бюджета и отличная потенция в любое время – отличный союз для любого мужчины.

Метки: MALEGRA, дженерік