Тренди-2024: Селена Гомес та Джей Ло повертають у моду нігті “балерини”

Стилісти та фешн-експерти прогнозують, що балетний стиль буде панівною естетикою у 2024 році. Він вже набирає популярності у зачісках, одязі, й манікюр не стане винятком.
Форма нігтів "балерина" була популярна кілька років тому, однак нині знову повертається у тренди. До прикладу, Селена Гомес та Джей Ло уже демонструють такий манікюр.

Нігті "балерина" мають таку назву, оскільки за формою вони нагадують пуанти. Такі нігті обов'язково довгі, мають форму квадрата, яка м'яко звужується ближче до кінчика.

Голлівудський нейл-майстер Том Бачік вже створював нігті у формі "балерини" для Селени Гомес. Зірка віддала перевагу червоному відтінку, який пасував до її образу. Варто зазначити, що манікюр мав дуже елегантний вигляд, попри яскравий колір.

Гомес
Джей Ло також з'являлася з нігтями "балерина". Щоправда, голлівудська зірка надала перевагу спокійним відтінкам. Джей Ло обрала нюдовий бежевий відтінок, який підкреслив неймовірний образ. Судячи з робіт Тома Бачіка, то Джей Ло останнім часом робить манікюр лише у формі "балерини".
ДжейЛо

Джерело: 24 канал

Метки: мода