Неділя, 19 травня 2024 року

Тренажери Кегеля: тренування та задоволення

Читать на русском

Одним із факторів, що впливають на здоров'я жінки та відчуття під час статевого акту, є тонус м'язів тазового дна або інтимних м'язів. Його зниження може бути спричинене захворюваннями, віковими змінами, станом організму після виношування дитини. Для відновлення їхнього тонусу використовуються спеціальні вправи, які для ефективності доповнюються тренажерами. Перш за все, це вагінальні кульки або тренажери Кегеля, які широко представлені в секс-шопах - https://talla.ua/trenazhery-intimnyh-myshc/ і про які ми розповімо докладніше.

тренажеры Кегеля

Принцип роботи тренажера Кегеля

Тренажери Кегеля, які у класичному варіанті – це вагінальні кульки, є одночасно засобом для ефективних тренувань та інтимною іграшкою. Їхня поява пов'язана з А. Кегелем. Це лікар-гінеколог, який на початку минулого століття розробив комплекс вправ підвищення тонусу тазових м'язів. Тренажери підвищують ефективність цих вправ. При регулярній практиці вдається досягти наступного:

 • підвищити тонус м'язів тазового дна;
 • підготувати м'язи піхви до пологів;
 • профілактика або лікування порушень у сечовидільній системі;
 • підвищення чутливості ерогенних зон за рахунок покращення кровообігу, зміцнення м'язів.

Як використовувати тренажер Кегеля

Щоб зміцнити інтимні м'язи, потрібно навчитися знаходити їх. Ізолювати їхню роботу від інших м'язів допоможе наступна техніка:

 • Потрібно прийняти зручну позу та ввести у вагіну палець. Тепер напружте м'язи і обхопіть палець якнайсильніше. Намагайтеся запам'ятати яка група м'язів при цьому працює – її ми і тренуватимемо під час вправ.
 • Під час сечовипускання потрібно перервати процес напружуючи м'язи піхви. Це можна зробити лише за допомогою інтимних м'язів. Використовуйте їх під час виконання вправ з кульками.

Перед тим, як ввести тренажер, обов'язково обробіть його антисептиком та змастіть водним лубрикантом. Для знезараження краще використовувати спеціальні склади з інтим-шопів. Кульки вводять на глибину до 2 см, залишаючи зверху петлю.

Все має виконуватися плавно, дихати потрібно рівно і глибоко. М'язи краще напружувати на вдиху. Під час тренування потрібно використовувати тільки тазові м'язи, а решта повинні бути розслаблені. Видихаючи потрібно повністю розслаблятися.

Після занурення кульок потрібно постаратися втягнути їх глибше, після чого поперемінно напружувати та розслаблювати м'язові волокна. Темп слід підбирати індивідуально. При появі болю чи дискомфорту слід припинити вправи.

У яких випадках не можна застосовувати кульки Кегеля

Вправи Кегеля також можуть мати протипоказання. Перед початком тренувань ми рекомендуємо отримати консультацію з гінеколога. Не рекомендується виконувати вправи за наявності:

 • пухлин;
 • інфекційні ураження внутрішніх органів;
 • вагітності;
 • у перших тижнях після пологів;
 • у період реабілітації після кесаревого розтину;
 • при важких ступенях опущення органів;
 • після оперативних втручань.

Тренування під час вагітності протипоказані, оскільки можуть спричинити передчасні пологи.

Тренажер Кегеля: який вибрати

Існують такі модифікації тренажерів Кегеля:

 • Кульки. Можна назвати класикою тренажерів Кегеля. Відомі також під назвою «кульки гейші». Виготовляються з гуми, металу, силікону, каменю та інших матеріалів. На перших тренуваннях використовуються кульки меншого діаметра та ваги, замінюючи їх у міру тренованості м'язів.
 • Конуси. Виготовлені із силікону та оснащений шнурком для вилучення. Рекомендовані початківцям, оскільки забезпечують повний контроль за технікою виконання вправ. При порушенні техніки конус просто вислизне з вагини.
 • Пневматичні. Це тренажери у вигляді пневматичної камери, що міститься у піхві. Для контролю тиску камері використовується манометр.

Зміцнюють м'язи, нормалізують кровообіг, дозволяють позбутися порушень у сечостатевій системі.

 • Лазерні. Пристрій, що складається з кульки та лазерного індикатора. Тренування проводять біля стіни. Іграшка вводиться у піхву, а індикатор у вигляді лазерного променя проектується на стіну. Чим вище зусилля, що додаються, тим вище буде знаходитися точка лазерного індикатора на стіні.

Смарт-тренажер Кегеля. Це девайс із зворотним зв'язком, який працює у зв'язці із додатком, встановленим у смартфоні. Датчики в тренажері забезпечують контроль над скороченням м'язів та передають усі дані у додаток. Це підвищує ефективність тренувань, робить їх безпечними.

Читати по-українські

Тренажеры Кегеля: тренировка и удовольствие

Одним из факторов, влияющих на здоровье женщины и ощущения во время полового акта, является тонус мышц тазового дна или интимных мышц. Его снижение может быть вызвано заболеваниями, возрастными изменениями, состоянием организма после вынашивания ребенка. Для восстановления их тонуса используются специальные упражнения, которые для эффективности дополняются тренажерами. Прежде всего, это вагинальные шарики или тренажеры Кегеля, которые широко представлены в секс-шопах – https://talla.ua/trenazhery-intimnyh-myshc/ и о которых мы расскажем подробнее.

тренажеры Кегеля

Принцип работы тренажера Кегеля

Тренажеры Кегеля, которые в классическом варианте – это вагинальные шарики, являются одновременно средством для эффективных тренировок и интимной игрушкой. Их появление связано с А. Кегелем. Это врач-гинеколог, который в начале прошлого века разработал комплекс упражнений для повышения тонуса тазовых мышц. Тренажеры повышают эффективность этих упражнений. При регулярной практике удается добиться следующего:

 • повысить тонус мышц тазового дна;
 • подготовить мышцы влагалища к родам;
 • профилактика или лечение нарушений в мочевыделительной системе;
 • повышение чувствительность эрогенных зон за счет улучшения кровообращения, укрепления мышц.

Как использовать тренажер Кегеля

Чтобы укрепить интимные мышцы нужно научиться находить их. Изолировать их работу от других мышц, поможет следующая техника:

 • Нужно принять удобную позу и ввести в вагину палец. Теперь напрягите мышцы и обхватите палец как можно сильнее. Постарайтесь запомнить какая группа мышц при этом работает – ее мы и будем тренировать во время упражнений.
 • Во время мочеиспускания нужно прервать процесс напрягая мышцы влагалища. Это можно сделать только с помощью интимных мышц. Используйте их при выполнении упражнений с шариками.

Перед тем, как ввести тренажер, обязательно обработайте его антисептиком и смажьте водным лубрикантом. Для обеззараживания лучше использовать специальные составы из интим-шопов. Шарики вводят на глубину до 2 см, оставляя сверху петлю.

Все должно выполняться плавно, дышать нужно ровно и глубоко. Мышцы предпочтительнее напрягать на вдохе. Во время тренировки нужно использовать только тазовые мышцы, а все остальные должны быть расслаблены. Выдыхая нужно расслабляться полностью.

После погружения шариков нужно постараться втянуть их глубже, после чего попеременно напрягать и расслаблять мышечные волокна. Темп нужно подбирать индивидуально. При появлении боли или дискомфорта нужно прекратить упражнения.

В каких случаях нельзя применять шарики Кегеля

Упражнения Кегеля тоже могут иметь противопоказания. Перед началом тренировок мы рекомендуем получить консультацию у гинеколога. Не рекомендуется выполнять упражнения при наличии:

 • опухолей;
 • инфекционных поражениях внутренних органов;
 • беременности;
 • в первых неделях после родов;
 • в период реабилитации после кесарева сечения;
 • при тяжелых степенях опущения органов;
 • после оперативных вмешательств.

Тренировки во время беременности противопоказаны, поскольку могут стать причиной преждевременных родов.

Тренажер Кегеля: какой выбрать

Существуют следующие модификации тренажеров Кегеля:

 • Шарики. Можно назвать классикой тренажеров Кегеля. Известны также под названием «шарики гейши». Изготавливаются из резины, металла, силикона, камня и прочих материалов. На первых тренировках используются шарики меньшего диаметра и веса, заменяя их по мере тренированности мышц.
 • Конусы. Изготовлены из силикона и оснащен шнурком для извлечения. Рекомендованы начинающим, поскольку обеспечивают полный контроль над техникой выполнения упражнений. При нарушении техники конус просто выскользнет из вагины.
 • Пневматические. Это тренажеры в виде пневматической камеры, которая помещается во влагалище. Для контроля давления в камере используется манометр.

Укрепляют мышцы, нормализуют кровообращение, позволяют избавиться от нарушений в мочеполовой системе.

 • Лазерные. Приспособление, состоящее из шарика и лазерного индикатора. Тренировку проводят возле стены. Игрушка вводится во влагалище, а индикатор в виде лазерного луча проецируется на стену. Чем выше прилагаемые усилия, тем выше будет находиться точка лазерного индикатора на стене.

Смарт-тренажер Кегеля. Это девайс с обратной связью, который работает в связке с приложением, установленным в смартфоне. Датчики в тренажере обеспечивают контроль над сокращением мышц и передают все данные в приложение. Это повышает эффективность тренировок, делает их безопасными.

Метки: здоров'я

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.