Вівторок, 16 липня 2024 року

ТОП найпопулярніших онлайн ігор 2022

Ще років 5 тому браузерні онлайн ігри були улюбленою мультиплеєрною розвагою молоді. Їх відрізняла простота запуску та можливість грати з іншими живими геймерами в режимі реального часу - з чатами, груповими походами на ігрових босів та змаганнями з іншими тімами.

В наш час браузерні ігри суттєво витіснилися іншими жанрами. По-перше, це мобільні багатокористувацькі ігри - вони перебрали на себе багато особливостей браузерок, але в форматі, доступному у будь-якому місці. По-друге - поціновувачі простих браузерок перейшли до ігор, які встановлюються у смартфон та онлайн казино, як готового рішення з великою кількістю різноманітних розваг.

браузерний игры

Браузерні онлайн ігри: особливості жанру

До браузерних зараховуємо всі ігри, грати в які можна через браузер без встановлення додаткового програмного забезпечення. В свій час, браузерки набули популярності через відсутність “возні” з установкою. А також через те, що вони не вимагали таких дорогих комп’ютерів, як установочні ігри.

Тож, не дивно, що епоху браузерок, з однієї стороні, підточило зниження цін на першокласні ігри. А з іншої - зниження вимог до пристрою, яке продемонстрували мобільні ігрові застосунки.

Найпопулярнішим видом браузерних ігор довго залишалися - MMORPG. Ця абревіатура позначає багатокористувацькі рольові ігри. Тобто, ігри, в яких гравець бере на себе роль персонажа певної раси та професії - наприклад, ельфійки-хілера. І може “прокачувати” його в рамках здібностей, доступних для такого персонажа.

При цьому, в ігровому середовищі одночасно знаходиться багато гравців - що і робить його багатокористувацьким. В залежності від гри, виконання місій та отримання винагороди може здійснюватисяя як наодинці, так і лише при обовязковій взаємодії з іншими користуа

клава

Які онлайн ігри популярні у 2022-му

До 2022-го сегмент браузерних ігор суттєво скоротив свою популярність. Проте, все ще існують онлайн ігри, які продовжують користуватися високою популярністю серед гравців.

  1. World of Warcraft.

Легендарна MMORPG та одна з найпопулярніших ігор у світі за весь час існування індустрії. Цю гру випустила компанія Blizzard як суттєве розширення світу своїх однокористувацьких ігор для PC.

Перша версія WoW вийшла ще у 20003-му році. Гра зазнавала злетів та падінь, утворила навколо себе окрему субкультуру. Ігрова історія була викладена у чисельних книжках та навіть отримала кіно-екранізацію (яка викликала багато обурення серед фанатів гри).

За час існування вийшло 9 ігрових доповнень, які подекуди додавали до гри щось нове, а подекуди - переробляли її ледве не заново. Одні з них отримали хітовий статус (як Wrath of the Lich King), інші викликали гостру критику (як Mists of Pandaria).

Під час пандемії коронавірусу ВоВ неочікувано отримав нову хвилю зльоту популярності. Це не лише допомогло грі втриматися у геймерському світі, але й призвело до очікування у 2022-му найновішого доповнення - Dragonflight, яке має вийти в кінці листопаду.

 

  • League of Legends

 

Мега популярна MOBA - гра в жанрі аренного змагання, де гравець контролює не більш за одного персонажа в рамках однієї з протиборчих сторін. Гра популярна завдяки низькому порогу входження. Проте в неї можна грати професійно: саме LoL - одна з найвідоміших кіберспортивних дисциплін, на якій можна заробляти сотні тисяч доларів.

 

  • Fortnite

 

Ще одна мега-відома гра, яка створила навколо себе велику кількість додаткового мерчу. Гру випустила студія Epic Games. Це шутер від третьої особи в жанрі Royal Battle - битви всіх супроти всіх. Додаткової популярності грі додає приваблива мультяшна графіка.

 

  • Genshin Impact 

 

Ще одна вельми популярна гра - на цей раз від китайського розробника miHoYo Limited. Гра відрізняється великою кількістю персонажів та анімешним стилем. Її жанр - грінділка. Тобто, для перемоги гравцям потрібно виконувати багато простих однотипних завдань. Геншин полюбився гравцям через різноманітність завдань та велику кількість цікавих головоломок.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.