Тариф на світло дійсний тільки до кінця року: чи очікувати підвищення

Влітку в Україні суттєво підвищили тариф на електроенергію. Однак він буде діяти лише до 31 грудня 2023 року. Скільки українці платитимуть за світло далі – прогнозувати складно.
Термін дії тарифів чітко зафіксований постановою Кабміну. В документі вказано, що тариф на електроенергію у розмірі 2,64 гривні діятиме до кінця поточного року.
"Період дії фіксованої ціни визначений постановою Кабміну. Тарифи, що будуть застосовуватись після 31.12.2023, залежать від подальших рішень уряду", – пояснили в Yasno.

Чи можуть підвищити тариф на електроенергію у 2023 році
Експерт з питань енергетики Українського інституту майбутнього Андріан Прокіп не виключив, що це можливо. За його словами, таке рішення залежатиме від подальшого розвитку подій на фронті, а також від того, в якому стані буде енергосистема.
"Якщо виходити з того, що не буде форс-мажорів, то не очікується ще одного підвищення тарифу для населення в цьому році", – вважає експерт.
Він також звернув увагу на те, що представники уряду обіцяли не підвищувати тарифи на електроенергію до кінця опалювального сезону. Тобто наступного підвищення можна чекати вже навесні 2024 року.
Джерело: Pro Гроші

Метки: тариф, электроэнергия