Вівторок, 25 червня 2024 року

Студенти Львівської Політехніки розробили ШІ-ошийник для спілкування з котами

Команда студентів Львівської Політехніки розробила пристрій Cotia, який зможе перекладати звуки, які видають коти. Пристрій виглядає як ошийник, а аналізувати та перекладати “мову котів” йому дозволить штучний інтелект. Тестові ошийники Cotia команда стартаперів представить вже в лютому, повідомили на сайті Львівської Політехніки .

кіт в ошийнику

Як розповів Андрій Михайлів, Cotia — це ошийник, який перекладатиме звуки, які видають коти, на зрозумілу для людей мову. Працює пристрій з допомогою штучного інтелекту: спочатку ошийник “слухає” нявчання кота, а потім штучний інтелект аналізує ці звуки, порівнює їх з іншими звуками у своїй базі даних та вирішує, що вони можуть означати. Після цього ошийник озвучує господареві тваринки переклад.

 

Розробники також зазначають, що Cotia може не лише перекладати мову домашніх тварин, а й збирати довготривалі дані, пов’язані з їхнім станом здоров’я, як і звичайний фітнес-браслет для людей. Таким чином Cotia допоможе господарям краще піклуватися про своїх улюбленців. “Дизайн самого аксесуару ми розробляємо так, щоби він був комфортний для тварини, і тестуємо його на наших котиках», — додав автор проєкту Андрій Михайлів. Працювали над розробкою п’ятеро студентів.

 

Команда стартапу вже розробила перший прототип ошийника, а наразі завершує роботу над початковою версією пристрою. “Ми дозбируємо ще деякі категорії звуків у датасет і загалом готуємось до залучення більшої кількості перших покупців», — прокоментував автор проєкту Андрій Михайлів. За його словами, перші тестові ошийники команда представить вже в лютому.

Джерело: lviv.media

 

Метки: Кіт, ШІ

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.