Студент з Вінниці створив унікальні “розумні” рюкзаки

Студент Вінницького національного технічного університету Владислав Присяжний створив унікальний винахід — рюкзак із сигналізацією та безліччю корисних функцій. Детальніше про розробку українець розповів у сюжеті, який вийшов на місцевому телеканалі ВІТА ТВ.
рюкзак
Метою Владислава було розробити щось сучасне та практичне водночас. Завдяки спеціальним датчикам, рюкзак може повідомляти, наприклад, про пролиті напої або потрапляння вологи через дощ чи сніг, таким чином, можна запобігти намоканню документів та обладнання. Рюкзак керується за допомогою спеціального застосунку, який може вмикати та вимикати вбудовані в рюкзак світильники.

"Рюкзаки глибші, тому що в них потрібно перевозити більше речей. Але, що важливо, оскільки вони глибші, вам потрібно освітлювати те, що ви несете всередині. Ми часто використовуємо ліхтарики, щоб підсвітити їх, але ми подумали, що можемо автоматизувати це. Тож підсвічування вже в рюкзаку", — пояснив журналістам розробник незвичайного рюкзака.
Рюкзаки вінничанина також оснащені датчиками, які розраховують вагу і попереджають користувача про забуті речі.
"У багатьох людей виникають проблеми зі спиною, тому що вони носять важкі речі. Особливо у школярів і студентів. Якщо заздалегідь брати з собою тільки необхідну вагу, то спина буде здоровою", — вважає Владислав Присяжний.

Відомо, що на розробку у Владислава пішло три роки. Винайдений ним модуль коштує 1500 грн, його можна інтегрувати в будь-який рюкзак.
Джерело: Фокус

 

Метки: рюкзак