Жителі практично всіх регіонів наші країни стикаються з такою проблемою, як перепади струму в електромережі. Постійні коливання напруги – це досить серйозна загроза для побутової техніки. Вони не лише скорочують термін її експлуатації, а й можуть стати причиною повного виходу з ладу, що особливо стосується дорогої технічно складної техніки.
Згідно зі статистикою, понад 70% ламань пральних машин, холодильників, посудомийок та деякого іншого (регулярно експлуатованого) обладнання спровоковано саме сильними стрибками в електромережі. При цьому виробники не можуть давати гарантії щодо працездатності своєї продукції в подібних умовах. Як наслідок, необхідність придбання нової техніки, хоча її експлуатаційний термін ще не кінчився.
Але вихід є. Необхідно лише придбати стабілізатор напруги для побутової техніки. Таке обладнання є приладом, який приймає нестабільний струм, але на виході видає напругу із заздалегідь заданими параметрами, придатними для нормального функціонування побутових приладів. Сьогодні на ринку України представлена велика кількість таких пристроїв, які відрізняються за техніко-експлуатаційними якостями. Саме тому до вибору конкретної моделі необхідно підходити, виходячи з наявних потреб.
Існує кілька основних характеристик побутових стабілізаторів напруги. Серед них:
Перше, на що варто звернути увагу під час вибору, – це тип навантаження. Усі побутові прилади (ПК, телевізори, холодильники тощо) працюють від однофазної мережі 220 Вт. Тому, вибираючи стабілізатор для квартири чи приватного будинку, варто звертати увагу лише на однофазні модифікації. Для промисловості існують спеціальні трифазні моделі.
Другим важливим критерієм є потужність стабілізатора. Вона повинна відповідати загальному навантаженню на електромережу. Тобто пристрій має бути підібраний з урахуванням кількості, потужності та режиму експлуатації устаткування, що використовується на об'єкті нерухомості. Мала потужність призведе до регулярного автоматичного вимкнення стабілізатора (за принципом автоматів для лічильників), занадто велика – це нераціональна витрата коштів.
Що стосується типів стабілізації струму, їх існує 3, а саме:
Щодо точності стабілізації напруги, то вибір тієї чи іншої моделі залежить від показників мережі. Однак необхідно враховувати, що поточні значення можуть змінюватись у майбутньому. Тому бажано придбати обладнання із запасом потужності.
Сьогодні на ринку України стабілізатори струму пропонують різноманітні виробники. А найширший вибір є в інтернет-магазині RES.UA. Тут представлене обладнання тільки від перевірених і популярних торгових марок, а умови покупки будуть максимально комфортними.
За необхідності досвідчені консультанти допоможуть з підбором відповідного стабілізатора, а різні варіанти оплати та оперативна доставка зроблять покупку максимально приємною.