Способи заробітку та фінансові сервіси для роботи з криптовалютою

Сфера криптовалют і блокчейна досить молода за мірками фінансового світу. З моменту появи перших біткоїнів минуло трохи більше 13 років. І майже за півроку по тому пройшла перша операція обміну криптовалюти на фіатні гроші (законні грошові національні валюти). Сьогоднішній світ уже важко уявити без крипти. Вона широко використовується як платіжний засіб і як інструмент заробітку. Відповідно, у світ віртуальних грошей прийшли структури з реального фінансового світу, які забезпечують необхідні операції. Це обмінники та біржі. Їх тисячі. А зорієнтуватися в цьому різноманітті допомагають спеціальні сервіси, на кшталт Xchangescan, які складають рейтинги на основі кількох критеріїв з використанням оцінок експертів та звичайних користувачів.

Найбільш поширеними критеріями рейтингів є:

  • Функціональність;
  • Зручність;
  • Безпека;
  • Репутація;
  • Публічність.

 

крипта1

Види заробітку на криптовалюті

Існує три основні способи заробітку.

  1. Майнінг. Найперший, найстаріший. Сьогодні малодоступний для поодиноких гравців, вимагає великих вкладень у «залізо».
  2. Фінансовий трейдинг. Потребує постійного перегляду аналітики, моніторингу ринку криптовалют, формування диверсифікованого інвестиційного портфеля. Але можливий навіть із мінімальним початковим капіталом.
  3. Стейкінг - модель видобутку монет альтернативна майнінгу. Достатньо завести гаманець, поповнити його монетами та тримати комп'ютер включеним у мережу. Ваш гаманець у стейкінгу буде одним із вузлів мережі, в якій відбувається перевірка транзакцій. За це нараховується винагорода.

 

Біржі та обмінники: принципи роботи та відмінності

Основні відмінності між цими двома фінансовими структурами у механізмі взаємодії з клієнтом та формуванні курсу валютної угоди.

У кожній операції обмінника криптовалют беруть участь два рахунки: виконавця та замовника. Замовник переказує певну суму в одній валюті на рахунок виконавця, після чого виконавець переказує еквівалент в іншій валюті на рахунок замовника. З погляду взаємодії з клієнтом завдання обмінника – максимально зручно, швидко та безпечно провести угоду. При цьому слід розуміти, що власник обмінника отримує вигоду з кожної угоди. Обмінний курс зазвичай формується автоматично з урахуванням ситуації на ринку криптовалют, і змінюється від угоди до угоди, щоб максимізувати прибуток обмінника. При цьому у такого сервісу обмежений ресурс криптовалют як за кількістю, так і за варіантами. Здебільшого здійснюють операції тільки з топовой криптой.

На біржі ситуація зовсім інша. Її завдання забезпечити майданчик для проведення безпечних торгів валютою. Обмінні курси формують самі гравці ринку. У біржі практично необмежений фінансовий ресурс та широкий вибір криптовалют. Не лише топових, а й малопоширених. На відміну від обмінника біржа потребує обов'язкової реєстрації, та дозволяє довгостроково проводити операції на ринку віртуальних грошей.

Метки: криптовалюта