Сороконіжки для футболу: як правильно вибрати та знайти оригінал

Будь-які спортивні ігри повинні виконуватися у відповідному взутті - це буде запорукою не тільки безпеки та зручності, але й допоможе спортсмену досягати своїх цілей на полі, розвивати швидкість. Особливо якщо йдеться про кросівки для футболу, які є обов'язковим елементом форми. І якісні сороконіжки будуть чудовим варіантом для безпечної та комфортної гри на полі.

Що краще для футболу: сороконіжки чи бутси?

Є кілька типів взуття для футболу - бутси, сороконіжки та футзалки. Останній варіант має гладку підошву і підходить для гри в залі, але на траві чи полі вони ковзатимуть і можуть стати причиною травми. Для гри на полі рекомендовано використовувати сороконіжки чи бутси.

Професійні спортсмени тренуються і зазвичай грають у бутсах, але їх можна використовувати тільки на полі, трав'яному покритті. У них можна грати у спортзалі, але зчеплення з поверхнею там буде гіршим. Також багато хто відмовляється від використання бутсів у залі, оскільки це вважається проявом “поганого тону”.

Сороконіжки є ідеальним варіантом взуття, яке можна носити як у залі, так і на полі чи іншому типі покриття. Кросівки мають на підошві гумові шипи, які забезпечують гарне зчеплення з покриттям, роблячи це не надто сильно.

Серед головних переваг та відмінних якостей сороконіжок для футболу можна відзначити:

  • Продуманий дизайн. Сороконіжки – це спеціальні кросівки для футболу, тому кожен елемент взуття складався так, щоб спортсмену було комфортно та зручно грати.
  • Універсальність. Кросівки ідеально підходять як досвідченим спортсменам, так і футболістам-початківцям. Вони можуть використовуватись на тренуванні або під час гри. Крім того, сороконіжки досить легкі та еластичні, тому підійдуть як нападнику, так і захиснику або воротарю.
  • Надійна підошва. Пінний прошарок допомагає знизити тиск на ступні, а сама підошва забезпечує безпечне зчеплення з різними типами поверхонь.
  • Поліпшена гра. Завдяки тому, що сороконіжки зручні та надійні, футболіст може не відволікатися, що суттєво покращить якість гри чи тренування.

Як правильно вибрати сороконіжки для футболу

Якщо спортсмен вирішив придбати саме сороконіжки для футболу, то залишається лише підібрати ідеальний варіант взуття або можна, одразу вибрати подивитися асортимент - https://keeperia.com.ua/ru/sorokonozhki/

Для цього треба звернути увагу на кілька показників:

  1. Розмір сороконіжок.
  2. Бренд виробника.
  3. Оригінал чи копія.

Визначити розмір не складно, оскільки більшість продавців відразу надають таблицю для правильного вимірювання стопи від конкретного бренду. Багато виробників мають свою розмірну сітку.

Найкраще виміряти довжину і ширину стопи, якщо поставити її на білий папір і обвести контур. Потім треба міряти від кінця великого пальця до п'яти (рекомендовано додати близько 0,5 см до фінальної довжини). Отримані данні потрібно порівняти з таблицею продавця.

Як вибрати бренд сороконіжок? Тут все індивідуально. Багато хто віддає перевагу взуттям від перевірених компаній, а іншим більше подобається кросівки від невеликих спеціалізованих виробників. Тому краще почати з того бренду, який підходить за вартістю та чиї товари підходять, а згодом стане зрозуміло, які сороконіжки будуть ідеальними.

Те саме стосується і вибору оригіналу чи копії. Оригінали від брендів зручніші, перевірені, безпечніші, вони мають гарантію якості та довговічності, виготовляються з кращих матеріалів, а підробки такі переваги не мають. Щоб придбати оригінальне взуття, потрібно звертатися до перевіреного продавця.